Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.400,-
Nee
2006
2025-08-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Zafira met kenteken 36-SH-LG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 2198 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Met 1.595 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 284 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 28-08-2024. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 7 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1595 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2175 kg |
| Lengte | 4,50 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,70 m |
| Tenaamstelling | 2025-08-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-01-06 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-01-06 |
| APK vervaldatum | 2024-08-28 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Zafira MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.595 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Zafira
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 10 maandenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenHuidige eigenaar
9 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.595,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 211.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 18 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 974 |
| Periode | 2005-07-15 - 2010-12-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1446 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 85 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 420 | 32 | € 31.569,- | € 7.373,- |
| 2005 | 180 | 9 | € 33.654,- | € 7.914,- |
| 2005 | 420 | 32 | € 31.569,- | € 7.373,- |
| 2006 | 419 | 33 | € 8.145,- | |
| 2006 | 826 | 37 | € 31.155,- | € 7.510,- |
| 2006 | 826 | 37 | € 31.155,- | € 7.510,- |
| 2007 | 343 | 17 | € 33.741,- | € 8.180,- |
| 2007 | 693 | 5 | € 31.383,- | € 7.576,- |
| 2007 | 693 | 5 | € 31.383,- | € 7.576,- |
| 2008 | 294 | 11 | € 34.395,- | € 8.320,- |
| 2008 | 492 | 11 | € 31.913,- | € 7.553,- |
| 2008 | 492 | 11 | € 31.913,- | € 7.553,- |
| 2009 | 206 | 6 | € 31.183,- | € 6.981,- |
| 2009 | 206 | 6 | € 31.183,- | € 6.981,- |
| 2009 | 116 | 6 | € 33.614,- | € 7.770,- |
| 2010 | 128 | 6 | € 31.921,- | € 8.067,- |
| 2010 | 94 | 9 | € 34.173,- | € 8.038,- |
| 2010 | 128 | 6 | € 31.921,- | € 8.067,- |
| 2011 | 8 | 0 | € 33.148,- | € 9.624,- |
| 2011 | 8 | 0 | € 33.148,- | € 9.624,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 70-XL-SG | |||
| 6-SFT-53 | |||
| 72-ZP-KZ | |||
| 57-TB-TN | |||
| 29-XR-NV | |||
| 40-ZL-HN | |||
| 52-ZL-ZV | |||
| 38-XD-PT | |||
| 27-ST-XS | |||
| 78-SV-GD | |||
| 76-ZJ-XX | |||
| 67-GBF-4 | |||
| 90-RX-XL | |||
| 36-SH-PL | |||
| 89-SR-SL | |||
| 39-XP-VV | |||
| 83-XP-BH | |||
| 05-TX-XJ | |||
| 23-TN-TF | |||
| 81-JNK-6 | |||
| 46-RV-KK | |||
| 87-SH-LD | |||
| 37-SP-NS | |||
| 44-ST-NL | |||
| 16-SV-JT | |||
| 75-XJ-KP | |||
| 55-TZ-ZT | |||
| 38-HRT-5 | |||
| 94-ZP-BD | |||
| 82-TK-JZ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 22-SK-SG | 2026-05-19 | |||
| 54-SH-LG | 2026-05-18 | |||
| 82-RZ-BK | 2026-05-18 | |||
| 35-SP-ZT | 2026-05-21 | |||
| 59-ZR-TR | 2026-05-12 | |||
| 68-ZL-SF | 2026-05-20 | |||
| 84-TN-TZ | 2026-05-18 | |||
| 35-RZ-DN | 2026-05-16 | |||
| 07-SF-PL | 2026-05-15 | |||
| 75-TG-HG | 2026-05-13 | |||
| 57-RT-FF | 2026-05-07 | |||
| 81-KLH-4 | 2026-05-04 | |||
| 99-XH-GR | 2026-05-08 | |||
| 12-SH-PJ | 2026-05-03 | |||
| 97-ZN-PL | 2026-05-22 | |||
| 20-XK-NL | 2026-04-29 | |||
| 21-SH-PN | 2026-04-28 | |||
| 96-SJ-FG | 2026-04-29 | |||
| 20-SN-VH | 2026-04-29 | |||
| 21-ZK-GL | 2026-04-30 | |||
| 67-XH-RV | 2026-04-28 | |||
| 26-RX-GL | 2026-04-28 | |||
| 64-GKV-4 | 2026-05-15 | |||
| 52-KNH-1 | 2026-04-26 | |||
| 61-ZF-PJ | 2026-05-06 | |||
| 69-SH-GL | 2026-04-27 | |||
| 80-XG-JL | 2026-05-22 | |||
| 56-SH-RX | 2026-05-22 | |||
| 10-TL-JT | 2026-05-19 | |||
| 89-GFZ-9 | 2026-05-20 |