Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 13.168,-
Nee
2006
2022-10-28
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Cadillac Bls met kenteken 98-TF-HB is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 175 pk. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 9 l/100 km. Dankzij 1.600 kg ligt deze auto stevig op de weg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 26-07-2006. Dit voertuig is al 1304 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 167 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 351 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1635 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2022-10-28 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-08-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-08-02 |
| APK vervaldatum | 2026-11-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Cadillac Bls sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.322 |
|
Recent te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.322 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Cadillac Bls
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
14 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 4 maandenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.322,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 277.953 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1109 |
| Periode | 2006-06-07 - 2009-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 29 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13 | 0 | € 10.825,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 9.921,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 9.921,- | |
| 2007 | 8 | 1 | € 41.230,- | € 9.784,- |
| 2007 | 7 | 0 | € 42.374,- | € 10.459,- |
| 2007 | 7 | 0 | € 42.374,- | € 10.459,- |
| 2008 | 6 | 0 | € 38.280,- | € 9.600,- |
| 2008 | 12 | 0 | € 34.703,- | € 7.714,- |
| 2008 | 12 | 0 | € 34.703,- | € 7.714,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 9.110,- | |
| 2009 | 2 | 0 | € 33.489,- | € 7.410,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 33.489,- | € 7.410,- |
| 2010 | 2 | 0 | € 4.740,- | |
| 2010 | 2 | 0 | € 4.740,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 38-XJ-GJ | 2025-08-31 | |||
| 80-SZ-LX | 2022-01-08 | |||
| 01-ZD-FN | 2021-10-26 | |||
| 15-GJV-7 | 2025-11-13 | |||
| 25THLD | 2020-08-12 | |||
| 40-TR-JD | 2021-03-26 | |||
| 92-TS-KK | 2026-03-06 | |||
| 25-TZ-GV | 2022-10-10 | |||
| 87-XJ-DG | 2023-01-28 | |||
| 68-TJ-FD | 2025-01-13 | |||
| 88-TH-TJ | 2024-12-17 | |||
| 56-TL-RR | 2020-09-14 | |||
| 51-TR-KD | 2020-11-01 | |||
| 76-GNH-4 | 2023-05-22 | |||
| 96-XL-TZ | 2025-05-18 | |||
| 16SXSK | 2020-05-29 | |||
| 14SXSK | 2020-11-06 | |||
| 12-SZ-DF | 2020-08-08 | |||
| 19-SX-JX | 2025-06-03 | |||
| 11-ZD-LT | 2024-04-27 | |||
| 86-SZ-SF | 2023-09-26 | |||
| 74TFDK | 2020-12-02 | |||
| 30-TX-FZ | 2025-05-09 | |||
| 60-TB-GR | 2022-08-07 | |||
| 5-XXH-55 | 2024-07-29 | |||
| 86-HBG-4 | 2022-09-22 | |||
| 95-SZ-XT | 2020-09-13 |