Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 12.234,-
Nee
2006
2025-01-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Cadillac BLS met kenteken 68-TJ-FD is op kenteken gezet in 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 175 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9 liter per 100 km. Dankzij 1.550 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 135 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 176 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1635 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2010 kg |
| Lengte | 4,68 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-09-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-09-29 |
| APK vervaldatum | 2026-10-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Cadillac BLS sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.322 |
|
Recent te koop
27 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.322 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Cadillac BLS
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
21 dagenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
19 dagenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.322,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 277.953 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1109 |
| Periode | 2006-06-07 - 2009-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 29 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 2 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 7% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 13 | 0 | € 10.825,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 9.921,- | |
| 2006 | 23 | 1 | € 9.921,- | |
| 2007 | 8 | 1 | € 41.230,- | € 9.784,- |
| 2007 | 7 | 0 | € 42.374,- | € 10.459,- |
| 2007 | 7 | 0 | € 42.374,- | € 10.459,- |
| 2008 | 6 | 0 | € 38.280,- | € 9.600,- |
| 2008 | 12 | 0 | € 34.703,- | € 7.714,- |
| 2008 | 12 | 0 | € 34.703,- | € 7.714,- |
| 2009 | 2 | 1 | € 9.110,- | |
| 2009 | 2 | 0 | € 33.489,- | € 7.410,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 33.489,- | € 7.410,- |
| 2010 | 2 | 0 | € 4.740,- | |
| 2010 | 2 | 0 | € 4.740,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 92-TS-KK | 2026-03-06 | |||
| 88-TH-TJ | 2024-12-17 | |||
| 25THLD | 2020-08-12 | |||
| 01-ZD-FN | 2021-10-26 | |||
| 16SXSK | 2020-05-29 | |||
| 80-SZ-LX | 2022-01-08 | |||
| 40-TR-JD | 2021-03-26 | |||
| 38-XJ-GJ | 2025-08-31 | |||
| 14SXSK | 2020-11-06 | |||
| 98-TF-HB | 2022-01-08 | |||
| 19-SX-JX | 2025-06-03 | |||
| 15-GJV-7 | 2025-11-13 | |||
| 86-SZ-SF | 2023-09-26 | |||
| 11-ZD-LT | 2024-04-27 | |||
| 87-XJ-DG | 2023-01-28 | |||
| 25-TZ-GV | 2022-10-10 | |||
| 74TFDK | 2020-12-02 | |||
| 56-TL-RR | 2020-09-14 | |||
| 51-TR-KD | 2020-11-01 | |||
| 76-GNH-4 | 2023-05-22 | |||
| 30-TX-FZ | 2025-05-09 | |||
| 96-XL-TZ | 2025-05-18 | |||
| 12-SZ-DF | 2020-08-08 | |||
| 60-TB-GR | 2022-08-07 | |||
| 5-XXH-55 | 2024-07-29 | |||
| 86-HBG-4 | 2022-09-22 | |||
| 95-SZ-XT | 2020-09-13 |