Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.277,-
Nee
2004
2023-07-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 307 met kenteken 98-PT-GR is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 109 pk. Dit model beschikt over een 1587 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.2 l/100 km. Met een massa van 1.268 kg is deze auto solide gebouwd. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2023. De APK is geldig tot 14-07-2026. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1587 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 109 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1354 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1693 kg |
| Lengte | 4,20 m |
| Breedte | 1,75 m |
| Hoogte | 1,51 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-07-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-11-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-11-19 |
| APK vervaldatum | 2026-07-14 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Peugeot 307 hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.547 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 307
Eigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
13 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.547,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 178.904 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 39 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1061 |
| Periode | 2001-04-26 - 2009-05-22 |
| Aantal geregistreerde auto's | 18232 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 734 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 191 | 6 | € 4.611,- | |
| 2001 | 1517 | 35 | € 27.324,- | € 4.027,- |
| 2001 | 1517 | 35 | € 27.324,- | € 4.027,- |
| 2002 | 805 | 30 | € 4.556,- | |
| 2002 | 3605 | 134 | € 18.803,- | € 3.910,- |
| 2002 | 3605 | 134 | € 18.803,- | € 3.910,- |
| 2003 | 775 | 37 | € 20.720,- | € 4.827,- |
| 2003 | 3531 | 216 | € 18.788,- | € 4.151,- |
| 2003 | 3531 | 216 | € 18.788,- | € 4.151,- |
| 2004 | 678 | 36 | € 5.114,- | |
| 2004 | 3145 | 83 | € 4.432,- | |
| 2004 | 3145 | 83 | € 4.432,- | |
| 2005 | 2734 | 89 | € 22.564,- | € 4.970,- |
| 2005 | 2734 | 89 | € 22.564,- | € 4.970,- |
| 2005 | 1 | 0 | ||
| 2005 | 645 | 41 | € 24.758,- | € 5.594,- |
| 2006 | 2186 | 121 | € 23.690,- | € 5.319,- |
| 2006 | 539 | 37 | € 25.742,- | € 5.937,- |
| 2006 | 2186 | 121 | € 23.690,- | € 5.319,- |
| 2007 | 1436 | 55 | € 22.950,- | € 5.212,- |
| 2007 | 371 | 50 | € 25.559,- | € 5.887,- |
| 2007 | 1436 | 55 | € 22.950,- | € 5.212,- |
| 2008 | 76 | 1 | € 20.392,- | € 4.600,- |
| 2008 | 4 | 2 | € 1.295,- | |
| 2008 | 76 | 1 | € 20.392,- | € 4.600,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 19.946,- | € 4.466,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 19.946,- | € 4.466,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 82-NK-FT | |||
| 25-ND-DS | |||
| 22-SX-JR | |||
| 08-RF-FK | |||
| 39-PF-LN | |||
| 40-PX-BF | |||
| 25-LR-DK | |||
| 74-LT-GH | |||
| 08-RR-HL | |||
| 40JDBZ | |||
| 74-NT-FK | |||
| 95-PK-TS | |||
| 69-TJ-DX | |||
| 42-TS-PP | |||
| 67-RB-ZN | |||
| 82-NR-RJ | |||
| 54-NL-PB | |||
| 32-RK-LF | |||
| 60-TZ-HS | |||
| 68-SG-LV | |||
| 89-TZ-JZ | |||
| 54-NG-PX | |||
| 86-LX-BV | |||
| 26-SR-XK | |||
| 74-JB-LF | |||
| 34-JT-KK | |||
| 09-SJ-ZH | |||
| 01-LR-BD | |||
| 08-TV-SZ | |||
| 75-PD-JG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 47-PN-JR | 2026-05-22 | |||
| 84-XD-PP | 2026-05-27 | |||
| 57-TX-DZ | 2026-05-23 | |||
| 23-PN-HL | 2026-05-22 | |||
| 30-LJ-ZF | 2026-05-26 | |||
| 64-PJ-VX | 2026-05-23 | |||
| 84-XS-ZT | 2026-05-21 | |||
| 01-TP-TP | 2026-05-26 | |||
| 73-PJ-TS | 2026-05-25 | |||
| 59-LB-KT | 2026-05-27 | |||
| 66-PP-JJ | 2026-05-27 | |||
| 35-PK-NJ | 2026-05-26 | |||
| 75-HZ-VB | 2026-05-22 | |||
| 88-XL-ZT | 2026-05-26 | |||
| 69-LH-DP | 2026-05-20 | |||
| 89-XF-ZL | 2026-05-21 | |||
| 67-XT-GZ | 2026-05-18 | |||
| 06-ST-JJ | 2026-05-16 | |||
| 23-SV-ZV | 2026-05-14 | |||
| 94-RX-HP | 2026-05-19 | |||
| 74-HN-LN | 2026-05-27 | |||
| 08-LT-RL | 2026-05-14 | |||
| 52-TX-NX | 2026-05-27 | |||
| 25-SZ-KT | 2026-05-13 | |||
| 59-HT-LX | 2026-05-20 | |||
| 82-PJ-NS | 2026-05-13 | |||
| 92-LL-HB | 2026-05-16 | |||
| 05-TS-VP | 2026-05-12 | |||
| KH-361-P | 2026-05-19 | |||
| 61-HL-TR | 2026-05-13 |