Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.464,-
Nee
2004
2020-06-26
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 98-PB-VB is op kenteken gezet in 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 150 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Met 1.510 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 22-04-2004. De auto wisselde in 2020 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 29-08-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1590 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2020-06-26 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-01 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-05-01 |
| APK vervaldatum | 2026-08-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 312.872 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 17 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1252 |
| Periode | 2002-09-18 - 2012-01-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2056 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 68 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 30 | 2 | € 8.549,- | |
| 2002 | 30 | 2 | € 8.549,- | |
| 2002 | 28 | 9 | € 36.795,- | € 7.997,- |
| 2003 | 497 | 16 | € 7.716,- | |
| 2003 | 222 | 19 | € 37.200,- | € 8.625,- |
| 2003 | 497 | 16 | € 7.716,- | |
| 2004 | 480 | 14 | € 33.490,- | € 7.768,- |
| 2004 | 232 | 13 | € 40.390,- | € 8.676,- |
| 2004 | 480 | 14 | € 33.490,- | € 7.768,- |
| 2005 | 315 | 7 | € 35.838,- | € 8.673,- |
| 2005 | 154 | 13 | € 39.483,- | € 9.558,- |
| 2005 | 315 | 7 | € 35.838,- | € 8.673,- |
| 2006 | 179 | 3 | € 35.079,- | € 8.515,- |
| 2006 | 179 | 3 | € 35.079,- | € 8.515,- |
| 2006 | 100 | 7 | € 39.162,- | € 9.526,- |
| 2007 | 252 | 10 | € 35.687,- | € 8.620,- |
| 2007 | 252 | 10 | € 35.687,- | € 8.620,- |
| 2007 | 148 | 14 | € 39.047,- | € 9.395,- |
| 2008 | 174 | 9 | € 36.658,- | € 8.444,- |
| 2008 | 174 | 9 | € 36.658,- | € 8.444,- |
| 2008 | 128 | 13 | € 40.098,- | € 9.432,- |
| 2009 | 47 | 3 | € 34.875,- | € 7.857,- |
| 2009 | 45 | 13 | € 38.771,- | € 7.114,- |
| 2009 | 47 | 3 | € 34.875,- | € 7.857,- |
| 2010 | 59 | 4 | € 35.876,- | € 6.978,- |
| 2010 | 29 | 4 | € 40.485,- | € 9.752,- |
| 2010 | 58 | 3 | € 35.871,- | € 6.968,- |
| 2011 | 22 | 0 | € 33.742,- | € 7.305,- |
| 2011 | 8 | 2 | € 39.051,- | € 8.777,- |
| 2011 | 22 | 0 | € 33.742,- | € 7.305,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 33.033,- | € 7.343,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 33.033,- | € 7.343,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 97-PT-KF | |||
| 31-PN-BS | |||
| 56-NV-ZJ | |||
| 41-NS-FP | |||
| 29-NR-HF | |||
| 75-NX-RS | |||
| 13-NR-FS | |||
| 70-PP-VK | |||
| 70-PB-RF | |||
| 63-PJ-FS | |||
| 09-PG-KJ | |||
| 18-NP-HX | |||
| 82-RD-PL | |||
| 68-PZ-VL | |||
| 53-SB-HD | |||
| 35-RL-VP | |||
| 34-RN-GS | |||
| 12-RZ-NV | |||
| 19-RJ-GL | |||
| 28-RL-GJ | |||
| 79-RX-VS | |||
| 64-LP-FL | |||
| 99-LZ-GV | |||
| 90-LL-PB | |||
| 42-LG-GN | |||
| 75-NL-FJ | |||
| 82-LZ-NX | |||
| 66-LP-ZN | |||
| 2-KKJ-15 | |||
| 13-LS-LF |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-XD-FG | 2026-05-19 | |||
| 96-ZF-DJ | 2026-05-19 | |||
| 01-RH-RN | 2026-05-17 | |||
| 93-RF-PH | 2026-05-15 | |||
| 76-ZP-KJ | 2026-05-15 | |||
| 83-PRP-4 | 2026-05-17 | |||
| 97-RK-ZZ | 2026-05-14 | |||
| 92-XF-JR | 2026-05-14 | |||
| KFH-73-K | 2026-05-13 | |||
| 90-LV-TB | 2026-05-12 | |||
| 20-NR-KP | 2026-05-11 | |||
| 8-ZPV-12 | 2026-05-09 | |||
| 5-ZBV-01 | 2026-05-08 | |||
| JK-317-J | 2026-05-07 | |||
| 08-PJ-SB | 2026-05-05 | |||
| 21-NB-SK | 2026-05-05 | |||
| 04-ZD-SG | 2026-05-04 | |||
| JB-313-P | 2026-05-04 | |||
| 76-NP-TR | 2026-04-29 | |||
| 25-PP-BV | 2026-04-29 | |||
| 83-NX-XH | 2026-04-27 | |||
| 55-PBV-6 | 2026-04-26 | |||
| 52-PF-BZ | 2026-04-25 | |||
| 32-KRS-3 | 2026-04-25 | |||
| 14-NP-HX | 2026-04-24 | |||
| 17-PP-BV | 2026-04-22 | |||
| 69-LN-TB | 2026-04-22 | |||
| 44-XZ-KT | 2026-04-22 | |||
| 24-PP-BV | 2026-04-21 | |||
| 34-HBG-9 | 2026-04-18 |