Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 8.366,-
Ja, 2013
2003
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 2-KKJ-15 is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Dit voertuig is in mei 2013 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 150 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.2 liter per 100 km. Dankzij 1.510 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig is al 46 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-01-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1590 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1970 kg |
| Lengte | 4,64 m |
| Breedte | 1,76 m |
| Hoogte | 1,47 m |
| Wielbasis | 2,68 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-07-10 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-05-13 |
| APK vervaldatum | 2027-01-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.500 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.500 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Geïmporteerd naar Nederland
Na 9 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 251.640 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1247 |
| Periode | 2002-09-18 - 2012-01-13 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2056 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 68 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 30 | 2 | € 8.549,- | |
| 2002 | 30 | 2 | € 8.549,- | |
| 2002 | 28 | 9 | € 36.795,- | € 7.997,- |
| 2003 | 497 | 16 | € 7.716,- | |
| 2003 | 222 | 19 | € 37.200,- | € 8.625,- |
| 2003 | 497 | 16 | € 7.716,- | |
| 2004 | 480 | 14 | € 33.490,- | € 7.768,- |
| 2004 | 232 | 13 | € 40.390,- | € 8.676,- |
| 2004 | 480 | 14 | € 33.490,- | € 7.768,- |
| 2005 | 315 | 7 | € 35.838,- | € 8.673,- |
| 2005 | 154 | 13 | € 39.483,- | € 9.558,- |
| 2005 | 315 | 7 | € 35.838,- | € 8.673,- |
| 2006 | 179 | 3 | € 35.079,- | € 8.515,- |
| 2006 | 179 | 3 | € 35.079,- | € 8.515,- |
| 2006 | 100 | 7 | € 39.162,- | € 9.526,- |
| 2007 | 252 | 10 | € 35.687,- | € 8.620,- |
| 2007 | 252 | 10 | € 35.687,- | € 8.620,- |
| 2007 | 148 | 14 | € 39.047,- | € 9.395,- |
| 2008 | 174 | 9 | € 36.658,- | € 8.444,- |
| 2008 | 174 | 9 | € 36.658,- | € 8.444,- |
| 2008 | 128 | 13 | € 40.098,- | € 9.432,- |
| 2009 | 47 | 3 | € 34.875,- | € 7.857,- |
| 2009 | 45 | 13 | € 38.771,- | € 7.114,- |
| 2009 | 47 | 3 | € 34.875,- | € 7.857,- |
| 2010 | 59 | 4 | € 35.876,- | € 6.978,- |
| 2010 | 29 | 4 | € 40.485,- | € 9.752,- |
| 2010 | 58 | 3 | € 35.871,- | € 6.968,- |
| 2011 | 22 | 0 | € 33.742,- | € 7.305,- |
| 2011 | 8 | 2 | € 39.051,- | € 8.777,- |
| 2011 | 22 | 0 | € 33.742,- | € 7.305,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 33.033,- | € 7.343,- |
| 2012 | 1 | 0 | € 33.033,- | € 7.343,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 70-PP-VK | |||
| 70-PB-RF | |||
| 12-XD-FG | |||
| 12-RZ-NV | |||
| 12-TZ-HR | |||
| 18-NP-HX | |||
| 78-GDZ-7 | |||
| 53-GDH-7 | |||
| 63-PJ-FS | |||
| 84-LG-BZ | |||
| 99-LZ-GV | |||
| 29-NR-HF | |||
| 99-GNV-6 | |||
| 76-NG-RX | |||
| 13-NR-FS | |||
| 17-TR-NH | |||
| 82-LZ-NX | |||
| 79-RX-VS | |||
| 31-PN-BS | |||
| 35-RL-VP | |||
| 08-TB-TX | |||
| 35-ZP-NB | |||
| 13-ND-VJ | |||
| 24-NK-RP | |||
| 64-LV-DG | |||
| 75-NL-FJ | |||
| 13-LS-LF | |||
| 77-LR-XG | |||
| 42-LG-GN | |||
| 09-PG-KJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 01-RH-RN | 2026-05-17 | |||
| 5-ZBV-01 | 2026-05-08 | |||
| 04-ZD-SG | 2026-05-04 | |||
| 21-NB-SK | 2026-05-05 | |||
| 8-ZPV-12 | 2026-05-09 | |||
| 20-NR-KP | 2026-05-11 | |||
| JK-317-J | 2026-05-07 | |||
| 53-SB-HD | 2026-05-23 | |||
| JB-313-P | 2026-05-04 | |||
| 52-PF-BZ | 2026-04-25 | |||
| 76-NP-TR | 2026-04-29 | |||
| 24-PP-BV | 2026-04-21 | |||
| 13-XD-FG | 2026-05-19 | |||
| 76-ZP-KJ | 2026-05-15 | |||
| 50-PH-XP | 2026-04-10 | |||
| 83-PRP-4 | 2026-05-17 | |||
| 96-ZF-DJ | 2026-05-19 | |||
| 90-LV-TB | 2026-05-12 | |||
| 97-RK-ZZ | 2026-05-14 | |||
| 17-PP-BV | 2026-04-22 | |||
| 08-PJ-SB | 2026-05-05 | |||
| 25-PP-BV | 2026-04-29 | |||
| 98-PB-VB | 2026-05-01 | |||
| 93-RF-PH | 2026-05-15 | |||
| 83-NX-XH | 2026-04-27 | |||
| 55-PBV-6 | 2026-04-26 | |||
| 32-KRS-3 | 2026-04-25 | |||
| 84-RX-VS | 2026-04-13 | |||
| 92-XF-JR | 2026-05-14 | |||
| KFH-73-K | 2026-05-13 |