Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 6.470,-
Nee
2003
2026-05-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz A-Klasse met kenteken 98-LP-SB is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 82 pk. Dit model beschikt over een 1397 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.135 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 6 dagen in bezit. De APK is geldig tot 13-07-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1397 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 82 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1580 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,59 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-03-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-03-27 |
| APK vervaldatum | 2027-07-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz A-Klasse stationwagen
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.759 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz A-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
7 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.759,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 135.204 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2001-10-17 - 2006-02-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 664 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 140 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 16 | 4 | € 5.578,- | |
| 2001 | 16 | 4 | € 5.578,- | |
| 2002 | 155 | 39 | € 21.237,- | € 5.389,- |
| 2002 | 155 | 39 | € 21.237,- | € 5.389,- |
| 2003 | 231 | 59 | € 5.635,- | |
| 2003 | 231 | 59 | € 5.635,- | |
| 2004 | 219 | 35 | € 5.878,- | |
| 2004 | 219 | 35 | € 5.878,- | |
| 2005 | 42 | 3 | € 25.069,- | € 6.139,- |
| 2005 | 42 | 3 | € 25.069,- | € 6.139,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 24.696,- | € 6.385,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 24.696,- | € 6.385,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 90-PD-LR | 2026-05-09 | |||
| 63-JT-DD | 2026-03-23 | |||
| 76-JL-BD | 2026-03-20 | |||
| 15-LV-HH | 2026-03-09 | |||
| 65-NP-HR | 2026-03-02 | |||
| 30-LJ-LF | 2020-09-02 | |||
| 31NNPR | 2020-06-12 | |||
| 84-PK-BV | 2021-06-13 | |||
| X-547-HV | 2024-11-13 | |||
| 69-PN-XH | 2022-03-02 | |||
| 89-PV-DK | 2021-02-24 | |||
| 21-ZSF-8 | 2024-04-22 | |||
| 22-NH-XS | 2022-01-08 | |||
| 07-LJ-NG | 2023-11-07 | |||
| 2-TXK-84 | 2025-10-10 | |||
| 73-PT-PS | 2022-01-18 | |||
| RT-950-X | 2024-03-19 | |||
| JH171B | 2022-03-08 | |||
| 05-NR-BG | 2023-08-23 | |||
| 62-LS-LB | 2022-11-14 | |||
| 47-PK-ND | 2021-09-25 | |||
| 85-LR-GL | 2024-10-29 | |||
| 34-SPR-8 | 2023-01-13 | |||
| 59-RS-KF | 2025-05-08 | |||
| RB-521-X | 2020-12-25 | |||
| 72-NB-XD | 2023-08-30 | |||
| 19-PG-DB | 2025-05-21 | |||
| 78-TG-RK | 2025-07-10 | |||
| J-966-FN | 2021-03-06 | |||
| 33-ND-XN | 2025-08-15 |