Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.933,-
Nee
2002
2023-10-27
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Yaris Verso met kenteken 97-JH-JD is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 106 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1497 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.6 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.085 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 02-04-2002. Dit voertuig is al 940 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 10-10-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 106 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1190 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1530 kg |
| Lengte | 3,96 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,72 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2023-10-27 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-12 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-04-12 |
| APK vervaldatum | 2026-10-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Yaris Verso stationwagen
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Yaris Verso
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 269.685 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1660 |
| Periode | 2000-05-04 - 2006-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1642 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 58 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 313 | 3 | € 3.644,- | |
| 2000 | 313 | 3 | € 3.644,- | |
| 2001 | 460 | 24 | € 3.676,- | |
| 2001 | 460 | 24 | € 3.676,- | |
| 2002 | 173 | 6 | € 3.801,- | |
| 2002 | 173 | 6 | € 3.801,- | |
| 2003 | 202 | 5 | € 3.995,- | |
| 2003 | 202 | 5 | € 3.995,- | |
| 2004 | 220 | 7 | € 4.016,- | |
| 2004 | 220 | 7 | € 4.016,- | |
| 2005 | 262 | 12 | € 19.150,- | € 4.094,- |
| 2005 | 262 | 12 | € 19.150,- | € 4.094,- |
| 2006 | 12 | 1 | € 19.215,- | € 4.154,- |
| 2006 | 12 | 1 | € 19.215,- | € 4.154,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-PL-FV | 2026-05-19 | |||
| 51-FS-JZ | 2026-05-15 | |||
| 94-HF-ST | 2026-05-20 | |||
| 3-KVR-23 | 2026-05-19 | |||
| 93-FR-FB | 2026-05-01 | |||
| 22-HZ-BZ | 2026-04-29 | |||
| 26-HV-JB | 2026-04-20 | |||
| 69-PZ-ZF | 2026-05-21 | |||
| 26-LN-RF | 2026-04-13 | |||
| 30-NZ-TH | 2026-05-17 | |||
| SZ-501-S | 2026-03-31 | |||
| 64-RB-PS | 2026-04-01 | |||
| 77-LV-DD | 2026-05-09 | |||
| 08-NV-LZ | 2026-03-20 | |||
| 46-RS-JH | 2026-03-17 | |||
| 99-HK-GP | 2026-03-16 | |||
| 63-HS-JB | 2026-03-09 | |||
| 33-PJ-NL | 2026-03-12 | |||
| 47-HH-PH | 2021-05-25 | |||
| 65-ND-VF | 2021-08-06 | |||
| 24-GT-PD | 2020-11-21 | |||
| 99-GV-JN | 2024-02-21 | |||
| 40-PB-XK | 2021-11-17 | |||
| 51-GX-GK | 2024-10-28 | |||
| 17-LP-GS | 2024-10-30 | |||
| 66-GX-FB | 2024-07-25 | |||
| 64-NK-HN | 2024-10-22 | |||
| 94-LJ-XV | 2023-03-25 | |||
| 40-HJ-XB | 2023-01-17 | |||
| 34-NZ-TH | 2025-07-01 |