Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.799,-
Nee
2000
2025-11-11
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Toyota Yaris Verso met kenteken 07-GF-ZN is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 106 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1497 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.6 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.085 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 163 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1497 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 106 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1190 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1530 kg |
| Lengte | 3,96 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,72 m |
| Wielbasis | 2,50 m |
| Tenaamstelling | 2025-11-11 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-10-24 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-10-24 |
| APK vervaldatum | 2026-11-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Toyota Yaris Verso stationwagen
|
Nu te koop
9 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 2.995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Toyota Yaris Verso
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 2.995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 169.898 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1660 |
| Periode | 2000-05-04 - 2006-07-14 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1642 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 58 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 313 | 3 | € 3.644,- | |
| 2000 | 313 | 3 | € 3.644,- | |
| 2001 | 460 | 24 | € 3.676,- | |
| 2001 | 460 | 24 | € 3.676,- | |
| 2002 | 173 | 6 | € 3.801,- | |
| 2002 | 173 | 6 | € 3.801,- | |
| 2003 | 202 | 5 | € 3.995,- | |
| 2003 | 202 | 5 | € 3.995,- | |
| 2004 | 220 | 7 | € 4.016,- | |
| 2004 | 220 | 7 | € 4.016,- | |
| 2005 | 262 | 12 | € 19.150,- | € 4.094,- |
| 2005 | 262 | 12 | € 19.150,- | € 4.094,- |
| 2006 | 12 | 1 | € 19.215,- | € 4.154,- |
| 2006 | 12 | 1 | € 19.215,- | € 4.154,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-PL-FV | 2026-05-19 | |||
| 51-FS-JZ | 2026-05-15 | |||
| 94-HF-ST | 2026-05-20 | |||
| 3-KVR-23 | 2026-05-19 | |||
| 93-FR-FB | 2026-05-01 | |||
| 22-HZ-BZ | 2026-04-29 | |||
| 26-HV-JB | 2026-04-20 | |||
| 26-LN-RF | 2026-04-13 | |||
| 02-PN-GL | 2026-05-22 | |||
| 69-PZ-ZF | 2026-05-21 | |||
| 30-NZ-TH | 2026-05-17 | |||
| 64-RB-PS | 2026-04-01 | |||
| SZ-501-S | 2026-03-31 | |||
| 77-LV-DD | 2026-05-09 | |||
| 08-NV-LZ | 2026-03-20 | |||
| 99-HK-GP | 2026-03-16 | |||
| 46-RS-JH | 2026-03-17 | |||
| 33-PJ-NL | 2026-03-12 | |||
| 63-HS-JB | 2026-03-09 | |||
| 65-KZR-6 | 2022-11-21 | |||
| 72-GV-VX | 2022-07-23 | |||
| 47-FX-DF | 2023-09-21 | |||
| 21-HZ-ND | 2024-10-21 | |||
| 11-HB-LS | 2023-10-29 | |||
| 82-FS-DS | 2023-08-10 | |||
| 55-GR-PL | 2022-12-30 | |||
| 05-JX-ZP | 2024-08-29 | |||
| 28-FS-TF | 2023-04-01 | |||
| 34-SR-HK | 2023-06-05 | |||
| 69-LK-BB | 2023-09-16 |