Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.139,-
Nee
2006
2025-02-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 95-SX-JR is op kenteken gezet in 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 112 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.8 liter per 100 km. Met een massa van 1.250 kg is deze auto solide gebouwd. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 26-02-2027. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 112 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2025-02-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-05-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-05-31 |
| APK vervaldatum | 2027-02-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 2.695 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 3 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 2.695,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 160.870 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 897 |
| Periode | 2003-03-20 - 2007-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 05-RX-PH | 2023-03-16 | |||
| 42-SG-TT | 2021-04-29 | |||
| 88PXLV | 2020-06-04 | |||
| 13-RF-SG | 2021-05-09 | |||
| 72-RP-HF | 2020-06-22 | |||
| 49-RB-RV | 2021-02-14 | |||
| 30-RH-GG | 2021-10-28 | |||
| 94-SJ-LX | 2025-03-30 | |||
| 41-RL-DV | 2022-11-26 | |||
| 40-RB-SZ | 2021-06-22 | |||
| 49RLRV | 2021-06-10 | |||
| 02SLRX | 2020-11-25 | |||
| 22-PF-VJ | 2021-02-04 |