Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.051,-
Nee
2004
2021-02-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Mégane met kenteken 22-PF-VJ is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 113 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Met een massa van 1.250 kg is deze auto solide gebouwd. Sinds 1938 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De APK is geldig tot 07-12-2023. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 113 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1395 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1725 kg |
| Lengte | 4,21 m |
| Breedte | 1,78 m |
| Hoogte | 1,46 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2021-02-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-06-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-06-09 |
| APK vervaldatum | 2023-12-07 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Mégane hatchback
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.495 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.495 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Mégane
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.495,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 232.285 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 897 |
| Periode | 2003-03-20 - 2007-01-31 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1218 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 28 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2003 | 108 | 3 | € 4.497,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2004 | 560 | 20 | € 4.530,- | |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2005 | 428 | 5 | € 24.390,- | € 5.247,- |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2006 | 121 | 0 | € 5.334,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- | |
| 2007 | 1 | 0 | € 5.139,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 64-RB-ZP | 2026-05-20 | |||
| 59-RG-KV | 2026-05-13 | |||
| 75-RR-ZN | 2026-05-21 | |||
| 48-TF-GS | 2026-05-12 | |||
| 07-ST-PG | 2026-05-15 | |||
| 56-RF-ZN | 2026-04-18 | |||
| 41-PB-KG | 2026-04-14 | |||
| 93-RB-HV | 2026-04-08 | |||
| 81-PL-KT | 2026-05-08 | |||
| 67-RK-GN | 2026-04-03 | |||
| 80-PT-NZ | 2026-05-06 | |||
| 85-PR-HR | 2026-03-21 | |||
| 21-PS-KT | 2026-03-16 | |||
| 95-SP-KG | 2026-03-14 | |||
| 32-PL-RV | 2026-03-12 | |||
| 03-SH-NG | 2026-03-13 | |||
| 84-RB-HD | 2026-03-12 | |||
| 05-RX-PH | 2023-03-16 | |||
| 49-PH-LF | 2021-09-29 | |||
| 30-RH-GG | 2021-10-28 | |||
| 76-NH-KS | 2023-02-26 | |||
| 43-NT-SL | 2024-08-15 | |||
| 55NNPX | 2022-05-27 | |||
| 68-NX-HL | 2020-11-02 | |||
| 72-RP-HF | 2020-06-22 | |||
| 88PXLV | 2020-06-04 | |||
| 13-RF-SG | 2021-05-09 | |||
| 10-NG-RB | 2023-10-31 | |||
| 42-NS-GT | 2021-04-16 | |||
| 49-RB-RV | 2021-02-14 |