Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 94-RL-ND is afkomstig uit het bouwjaar 2005. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1840 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Dankzij 1.350 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 715 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Eerste registratie | 2005-05-31 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2005-05-31 |
| APK vervaldatum | 2024-06-08 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandHuidige eigenaar
6 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 158.281 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1181 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 67-FB-FK | 2026-02-26 | |||
| 05NGRJ | 2020-10-09 | |||
| 38LNXP | 2020-06-02 | |||
| 72JTVN | 2020-08-18 | |||
| 35-PB-TJ | 2022-08-02 | |||
| 70-RL-PN | 2021-05-03 | |||
| 76-HH-NN | 2022-08-30 | |||
| 07-NZ-RF | 2021-07-15 | |||
| 35-HK-VP | 2021-11-26 | |||
| 01NJTP | 2020-07-27 | |||
| 26LGRX | 2020-05-26 | |||
| 47-PZ-BD | 2025-01-07 | |||
| 71-JP-VJ | 2020-12-01 | |||
| 31-GV-NX | 2023-05-16 | |||
| 91-GD-NB | 2021-09-23 | |||
| 83-PG-DT | 2021-05-07 | |||
| 70JGXD | 2020-09-18 | |||
| 91DLRB | 2020-10-20 |