Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.831,-
Nee
2004
2021-06-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 94-PS-FH is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De motor heeft een inhoud van 1368 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.235 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 25-10-2004. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1816 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 1046 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2021-06-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-10-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-10-29 |
| APK vervaldatum | 2023-07-13 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.745 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 dagenEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
3 maandenHuidige eigenaar
4 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.745,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 117.864 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 994 |
| Periode | 2004-07-15 - 2008-01-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-TT-ZR | 2026-05-21 | |||
| 25-PS-JV | 2026-05-16 | |||
| 09-SX-JP | 2026-05-04 | |||
| 96-RJ-FS | 2026-05-01 | |||
| 07-RR-BR | 2026-04-20 | |||
| 12-PS-GX | 2026-04-04 | |||
| 81-TD-KX | 2026-03-27 | |||
| 83-SP-RD | 2026-03-24 | |||
| 57-RK-GX | 2026-05-11 | |||
| 83-TJ-FT | 2026-03-21 | |||
| 82-TJ-FT | 2026-03-14 | |||
| 07-SP-KV | 2026-02-25 | |||
| 02PPJZ | 2021-06-09 | |||
| 80PPBG | 2021-05-22 | |||
| 29-HTN-6 | 2024-01-10 | |||
| 70-RR-KP | 2025-01-21 | |||
| 72-ST-KB | 2020-06-15 | |||
| 67-RR-KP | 2020-09-18 | |||
| 36-TP-JD | 2024-08-05 | |||
| 04-SZ-XP | 2020-10-31 | |||
| 12-PT-BK | 2021-06-16 | |||
| 38-PK-XF | 2026-02-11 | |||
| 85-TD-FJ | 2024-07-15 | |||
| 62-PR-DV | 2022-10-12 | |||
| 51-PR-BP | 2021-06-10 | |||
| 87-RX-XJ | 2020-12-18 | |||
| 29-TH-NV | 2024-07-12 | |||
| 09-PJ-TB | 2024-10-17 | |||
| 05-TR-SV | 2023-03-31 | |||
| 07-TV-DG | 2021-01-27 |