Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.437,-
Nee
2004
2021-04-19
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 84-PN-XZ is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. Dit model beschikt over een 1368 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.235 kg voor optimale prestaties. De auto wisselde in 2021 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-01-2024. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2021-04-19 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-09-22 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-09-22 |
| APK vervaldatum | 2024-01-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
14 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 2.745 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.450 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.745,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 117.864 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 8 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 986 |
| Periode | 2004-07-15 - 2008-01-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 06-PP-JZ | 2026-05-24 | |||
| 11-TT-ZR | 2026-05-21 | |||
| 48-TZ-VV | 2026-05-27 | |||
| 25-PS-JV | 2026-05-16 | |||
| 09-SX-JP | 2026-05-04 | |||
| 79-TF-ZV | 2026-05-26 | |||
| 96-RJ-FS | 2026-05-01 | |||
| 07-RR-BR | 2026-04-20 | |||
| 12-PS-GX | 2026-04-04 | |||
| 81-TD-KX | 2026-03-27 | |||
| 57-RK-GX | 2026-05-11 | |||
| 83-SP-RD | 2026-03-24 | |||
| 83-TJ-FT | 2026-03-21 | |||
| 82-TJ-FT | 2026-03-14 | |||
| 13-PZ-SV | 2022-02-14 | |||
| 67-TB-GL | 2023-01-17 | |||
| 06-SP-KV | 2023-07-26 | |||
| PL-466-H | 2023-01-19 | |||
| 85-TZ-FK | 2023-08-14 | |||
| 35-PR-LS | 2022-04-14 | |||
| 43-SR-LB | 2023-01-14 | |||
| 67-TF-RV | 2022-03-11 | |||
| 26-RD-ZG | 2020-12-25 | |||
| 85-TF-JD | 2021-01-27 | |||
| 04-TN-KZ | 2023-07-28 | |||
| 52-TL-BK | 2025-09-06 | |||
| 12-PR-KH | 2020-10-10 | |||
| 14-XG-XP | 2025-10-17 | |||
| 81-SN-VD | 2021-03-11 | |||
| 32-TR-LS | 2021-01-02 |