Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 10.930,-
Nee
2003
2024-04-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 94-NG-JG is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 170 pk. Dit model beschikt over een 2435 cc motor met 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.8 liter per 100 km. Dankzij 1.676 kg ligt deze auto stevig op de weg. Deze auto werd op 01-09-2003 voor het eerst geregistreerd. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 03-08-2024. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1623 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,85 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-09-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-09-15 |
| APK vervaldatum | 2024-08-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.131 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.131,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 248.391 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 53-PB-GT | |||
| 27-HP-SV | |||
| 75-FG-TJ | |||
| 06-PP-DN | |||
| 23-LD-KN | |||
| 45-LH-TS | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 94-PF-JN | |||
| XP-LD-65 | |||
| 51-FB-BT | |||
| 21-FD-NG | |||
| 77-JF-GV | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 42-SV-KL | |||
| 87-LX-GT | |||
| 93-NG-JG | |||
| 46-FV-SG | |||
| 72-TR-FP | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 37-LT-PD | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 17-RP-TT | |||
| 15-PR-DP | |||
| 60-GG-KS | |||
| 95-SB-TX | |||
| 16-GF-XV | |||
| 52-LX-VR | |||
| 26-GF-VL | |||
| XR-NB-60 | |||
| 73-JD-BD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 47-RX-VB | 2020-10-29 | |||
| 41-DX-RS | 2025-10-14 | |||
| XR-RJ-86 | 2022-05-18 | |||
| 21-FK-PL | 2021-04-23 | |||
| 87-DS-FF | 2025-05-08 | |||
| ZNNS20 | 2020-11-02 | |||
| 35-DG-BF | 2022-10-03 | |||
| 56-NS-TL | 2022-01-18 |