Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.683,-
Nee
2002
2023-03-30
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Astra met kenteken 94-JR-GG is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 84 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.163 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1158 dagen in bezit. De volgende APK-keuring staat gepland voor 24-03-2027. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 84 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1163 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 4,25 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2023-03-30 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-07-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-07-09 |
| APK vervaldatum | 2027-03-24 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Astra sedan
|
Nu te koop
3 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Astra
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaarHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1370 |
| Periode | 2000-10-05 - 2004-10-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 272 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 7 | 0 | € 4.187,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2000 | 17 | 0 | € 3.807,- | |
| 2001 | 30 | 1 | € 4.302,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2001 | 83 | 0 | € 3.814,- | |
| 2002 | 12 | 0 | € 4.117,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2002 | 91 | 0 | € 3.669,- | |
| 2003 | 15 | 0 | € 4.173,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 3.629,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- | |
| 2004 | 6 | 0 | € 3.859,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 10-GP-KS | 2026-04-12 | |||
| 51-JX-LR | 2026-04-10 | |||
| 81JXTJ | 2020-10-27 | |||
| 06GTFF | 2021-08-07 | |||
| 80JBBB | 2021-05-27 | |||
| 59-HZ-FD | 2023-06-29 | |||
| 48-JJ-RL | 2020-09-13 | |||
| 39-NG-PJ | 2022-10-06 | |||
| 42-JT-VX | 2023-01-28 | |||
| 92-LD-SZ | 2025-05-26 | |||
| 37-JN-PD | 2021-07-01 | |||
| 12-JL-JN | 2023-06-09 | |||
| 36-GL-SH | 2024-11-22 | |||
| 73-JB-RJ | 2024-11-16 | |||
| 16-JP-TG | 2024-05-12 | |||
| 62-LG-GG | 2021-11-10 | |||
| 66-NL-BB | 2024-09-14 | |||
| 73-HZ-PJ | 2022-05-02 | |||
| 76-LJ-TB | 2021-04-03 | |||
| 07-HK-GL | 2025-12-18 | |||
| 89GVFZ | 2020-08-07 | |||
| 63HZGH | 2020-05-13 | |||
| 85-HN-BN | 2024-03-26 | |||
| 05-GT-FF | 2024-10-10 | |||
| 43-GT-RK | 2022-03-25 | |||
| 24-GV-GD | 2022-04-05 | |||
| 81-LX-BH | 2023-07-29 | |||
| 16-HZ-LX | 2023-07-14 | |||
| 24-LP-RV | 2020-08-12 | |||
| 09-LK-VV | 2025-01-01 |