Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.629,-
Nee
2002
2025-09-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Saab 9-3 met kenteken 94-JG-VD is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 150 pk. De motor heeft een inhoud van 1985 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 10.2 liter per 100 km. Met 1.440 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 25-03-2002. Sinds 253 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 17-04-2027. Dit voertuig heeft 6 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1985 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 150 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 10.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1545 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1900 kg |
| Lengte | 4,63 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-03-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-29 |
| APK vervaldatum | 2027-04-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Saab 9-3 hatchback
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 3.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,506 recente eigenaren
Eerste registratie
Saab 9-3
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
12 dagenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenHuidige eigenaar
8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 3.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 271.663 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1320 |
| Periode | 2000-08-28 - 2003-07-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 314 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 32 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 10% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 35 | 1 | € 7.617,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2000 | 95 | 2 | € 7.004,- | |
| 2001 | 142 | 17 | € 7.892,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2001 | 426 | 20 | € 7.024,- | |
| 2002 | 134 | 13 | € 7.329,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2002 | 515 | 23 | € 6.362,- | |
| 2003 | 3 | 1 | € 8.529,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- | |
| 2003 | 15 | 4 | € 5.926,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 99-JN-FJ | 2026-05-06 | |||
| 82-HX-JV | 2026-05-21 | |||
| 98-GK-SF | 2026-05-02 | |||
| 90-JK-XX | 2026-05-19 | |||
| 16-JB-NJ | 2026-04-16 | |||
| 46-GK-TX | 2026-04-11 | |||
| 61-GT-RP | 2026-05-09 | |||
| 99-JK-PF | 2026-04-06 | |||
| 39-JJ-RT | 2026-04-16 | |||
| 42-HH-SK | 2026-03-28 | |||
| 97-XJ-BG | 2026-03-14 | |||
| 76-JK-KF | 2026-03-26 | |||
| 92-JL-NV | 2026-03-13 | |||
| 34-JP-DF | 2026-03-06 | |||
| 53-GP-LB | 2026-02-26 | |||
| 17-JD-XN | 2023-02-21 | |||
| 65-JN-KB | 2020-08-26 | |||
| 60-JH-PH | 2020-08-10 | |||
| 12-HX-ZL | 2024-07-12 | |||
| 28-GV-ZS | 2021-04-06 | |||
| 57-JH-TK | 2020-09-14 | |||
| 12-LG-LJ | 2025-01-17 | |||
| 76-HB-PH | 2020-12-15 | |||
| 76-HR-NB | 2025-01-05 | |||
| 92-HX-TR | 2025-02-08 | |||
| 26-GX-LD | 2023-12-13 | |||
| 26-JP-NG | 2025-11-08 | |||
| 53-HV-ZZ | 2026-01-29 | |||
| 59-JD-VG | 2023-07-24 | |||
| 72-JR-BX | 2021-07-03 |