Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 22.780
€ 6.426,-
Nee
2014
2026-04-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Citroën C3 Picasso met kenteken 9-XDZ-62 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2014. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Citroën was € 22.780. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 95 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1397 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.3 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.276 kg. Dit voertuig is al 42 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 310 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 4.600.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1397 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1276 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1747 kg |
| Lengte | 4,10 m |
| Breedte | 1,77 m |
| Hoogte | 1,67 m |
| Wielbasis | 2,54 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2014-07-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2014-07-05 |
| APK vervaldatum | 2027-04-01 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Citroën C3 Picasso MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2014
€ 4.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 3.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Citroën C3 Picasso
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
10 dagenEigenaar wijziging
17 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2014 | € 4.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2014 | 121.181 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2014 | 12 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1021 |
| Periode | 2010-07-27 - 2016-12-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2055 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Aantal import auto's | 603 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 6 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 167 | 54 | € 20.322,- | € 3.409,- |
| 2010 | 167 | 54 | € 20.322,- | € 3.409,- |
| 2011 | 629 | 124 | € 20.506,- | € 3.720,- |
| 2011 | 629 | 124 | € 20.506,- | € 3.720,- |
| 2012 | 472 | 190 | € 20.933,- | € 3.018,- |
| 2012 | 472 | 190 | € 20.933,- | € 3.018,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 23.474,- | € 2.715,- |
| 2013 | 411 | 122 | € 21.634,- | € 4.270,- |
| 2013 | 2 | 1 | € 23.474,- | € 2.715,- |
| 2014 | 279 | 71 | € 21.894,- | € 4.494,- |
| 2014 | 279 | 71 | € 21.894,- | € 4.494,- |
| 2015 | 83 | 35 | € 21.819,- | € 3.312,- |
| 2015 | 83 | 35 | € 21.819,- | € 3.312,- |
| 2016 | 14 | 7 | € 23.037,- | € 1.577,- |
| 2016 | 14 | 7 | € 23.037,- | € 1.577,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| KGJ-94-K | |||
| 1-TZD-76 | |||
| 9-THX-77 | |||
| 14-RNP-8 | |||
| 3-XBP-14 | |||
| PK-135-R | |||
| JS-349-S | |||
| 69-ZKV-8 | |||
| 6-KGR-24 | |||
| TB-776-S | |||
| 1-KXV-71 | |||
| 3-KGL-31 | |||
| HD-269-N | |||
| GS-143-B | |||
| 73-PNX-3 | |||
| NG-502-P | |||
| 35-NDX-5 | |||
| PN-549-D | |||
| 2-XGJ-80 | |||
| PP-128-B | |||
| 2-KDS-30 | |||
| 1-XTZ-94 | |||
| L-628-BH | |||
| 71-SXB-5 | |||
| 04-PSX-7 | |||
| 99-RHT-4 | |||
| 65-PJR-3 | |||
| KB-036-S | |||
| 40-XVT-9 | |||
| 42-PHL-9 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 3-TGT-06 | 2026-05-18 | |||
| 5-XKS-24 | 2026-04-29 | |||
| 3-SZG-50 | 2026-05-09 | |||
| 8-KXL-82 | 2026-05-20 | |||
| 4-ZNT-81 | 2026-04-13 | |||
| 3-KDN-16 | 2026-05-21 | |||
| TH-897-D | 2026-05-20 | |||
| 56-PHV-8 | 2026-05-21 | |||
| 69-RXV-3 | 2026-05-21 | |||
| 77-NPX-4 | 2026-05-18 | |||
| 7-SBG-02 | 2026-05-16 | |||
| 38-RJS-3 | 2026-05-16 | |||
| Z-633-DD | 2026-05-15 | |||
| SJ-420-F | 2026-04-21 | |||
| TS-940-S | 2026-05-06 | |||
| 6-ZLR-96 | 2026-05-05 | |||
| 56-SRZ-6 | 2026-05-04 | |||
| JS-376-R | 2026-05-05 | |||
| 1-TZX-10 | 2026-05-02 | |||
| 8-ZFH-75 | 2026-04-10 | |||
| 88-PNX-3 | 2026-04-27 | |||
| 99-PHG-6 | 2026-04-23 | |||
| G-210-LS | 2026-04-18 | |||
| 69-PBX-7 | 2026-04-17 | |||
| J-995-PR | 2026-04-15 | |||
| 87-RGV-7 | 2026-03-29 | |||
| 4-XSL-99 | 2026-04-10 | |||
| SB-726-T | 2026-03-26 | |||
| 65-PNB-6 | 2026-04-03 | |||
| R-127-PF | 2026-03-17 |