Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 29.687
€ 7.260,-
Nee
2013
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot Expert met kenteken 9-VZT-12 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2013. De nieuwwaarde van deze Peugeot bedroeg € 29.687. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een vermogen van 128 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1997 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Een fors gewicht van 1.814 kg geeft extra rijcomfort. Dit voertuig moet over 93 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 3.600.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1997 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 128 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 3 |
|---|---|
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1873 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2698 kg |
| Lengte | 4,81 m |
| Breedte | 1,90 m |
| Hoogte | 1,98 m |
| Wielbasis | 3,00 m |
| Eerste registratie | 2013-01-11 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2013-01-11 |
| APK vervaldatum | 2026-08-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 3 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Peugeot Expert gesloten opbouw
|
Nu te koop
15 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 3.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 5.990 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot Expert
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
4 jarenEigenaar wijziging
9 dagenHuidige eigenaar
5 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Een elektrische verbinding van de brandstofverwarming in het brandstoffilterdeksel kan oververhit raken. Hierdoor kan het deksel vervormen.
Indien het defect optreedt kan de motor bij stationair toerental afslaan, niet meer starten en is er kans op brandstoflekkage. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met een merkdealer. De dealer zal de stekker en het deksel controleren en indien nodig vervangen.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 3.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 262.950 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 941 |
| Periode | 2011-08-18 - 2017-06-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1217 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 10 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 49 | 0 | € 30.064,- | € 7.439,- |
| 2011 | 1 | 0 | € 30.030,- | € 7.430,- |
| 2012 | 272 | 3 | € 29.918,- | € 7.426,- |
| 2012 | 272 | 3 | € 29.918,- | € 7.426,- |
| 2013 | 196 | 2 | € 31.330,- | € 7.649,- |
| 2013 | 196 | 2 | € 31.330,- | € 7.649,- |
| 2014 | 287 | 1 | € 32.973,- | € 8.039,- |
| 2014 | 287 | 1 | € 32.973,- | € 8.039,- |
| 2015 | 232 | 1 | € 33.759,- | € 8.226,- |
| 2015 | 232 | 1 | € 33.584,- | € 8.185,- |
| 2016 | 178 | 3 | € 33.548,- | € 8.176,- |
| 2016 | 178 | 3 | € 33.548,- | € 8.176,- |
| 2017 | 3 | 0 | € 33.873,- | € 8.254,- |
| 2017 | 3 | 0 | € 33.873,- | € 8.254,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| VT-687-F | 2026-04-28 | |||
| 4-VTB-13 | 2026-04-24 | |||
| VR-528-R | 2026-04-21 | |||
| VB-534-P | 2026-05-07 | |||
| 8-VVK-13 | 2026-04-11 | |||
| VR-422-N | 2026-03-25 | |||
| VG-547-V | 2026-05-06 | |||
| VR-821-T | 2026-03-06 | |||
| 8-VVR-87 | 2026-03-19 | |||
| VG-082-V | 2026-04-02 | |||
| 9-VSZ-98 | 2026-03-11 | |||
| 5-VTN-14 | 2023-09-29 | |||
| VG-183-R | 2024-11-20 | |||
| 8-VVV-06 | 2021-12-14 | |||
| VH-031-R | 2025-11-08 | |||
| VK-069-V | 2024-04-17 | |||
| VG-389-J | 2025-01-14 | |||
| 4-VZJ-76 | 2025-02-14 | |||
| 2-VTF-72 | 2024-05-03 | |||
| VB-932-G | 2023-09-13 | |||
| VH-714-T | 2025-10-29 | |||
| VP-709-P | 2026-02-08 | |||
| VS-741-K | 2026-01-10 | |||
| VG-931-H | 2023-04-14 | |||
| VN-112-R | 2025-05-01 | |||
| VN-431-D | 2025-02-18 | |||
| 4-VRH-20 | 2024-03-08 | |||
| 7-VXT-97 | 2021-04-16 | |||
| 7-VZH-36 | 2021-02-03 | |||
| 4-VRF-86 | 2024-02-12 |