Kenteken check 9-VVR-61

Opel Vivaro 2.0 CDTI L1H1

NL
9-VVR-61
Carscanner Score
6.2
6.2

Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport

Marktwaarde

3k tot 4k

Catalogusprijs

€ 35.534

BPM

€ 8.742,-

Laatste prijs

€ xx.xxx,-

Import

Nee

Bouwjaar

2012

Laatste kmstand

xx.xxx km

Premium

Bekijk wat deze Opel Vivaro écht heeft meegemaakt

Ontdek wat niet in de advertentie staat en voorkom verrassingen na aankoop.

  • Schadeverleden
  • Onderhoudshistorie en kilometerstanden
  • WOK-status en telleroordeel
  • Eigenarenhistorie
Rapport 9-VVR-61
Schadeverleden
Onderhoudshistorie
WOK status
Eigenarenhistorie

Specificaties

Merk & type
Opel Vivaro 2.0 CDTI L1H1
Transmissie
Handgeschakeld
Brandstof
Diesel
Topsnelheid
160 km/u

Deze Opel Vivaro met kenteken 9-VVR-61 is afkomstig uit het bouwjaar 2012. De nieuwwaarde van deze Opel bedroeg € 35.534. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De motor levert een maximumvermogen van 114 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1995 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.5 l/100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 1.931 kg. De APK is geldig tot 16-09-2021. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 3.600.

Brandstof Diesel
Aantal cilinders 4
Cilinderinhoud 1.995 cm³
Vermogen 114 pk (84 kW)
Koppel 300 Nm
Versnellingen 6
Transmissie Handgeschakeld
Aandrijving Voorwielaandrijving
Brandstof Diesel
Verbruik (stad) 9.1 l/100 km
Verbruik (snelweg) 6.5 l/100 km
Verbruik (gecombineerd) 7.5 l/100 km
Milieuclassificatie 5
Carrosserie MPV
Aantal zitplaatsen / deuren 9 / 4
Lengte × breedte × hoogte 4,78 × 1,90 × 1,98 m
Wielbasis 3,10 m
Rijklaar gewicht 1.764 kg
Technische max. massa voertuig 2.935 kg
Bagageruimte 1.200 – 3.100 l
195 mm
195/65 R16 Rondom
195
breedte (mm)
65
profiel (%)
R16
velg (inch)
Velg 16
Eerste registratie 16 mei 2012
Eerste toelating in Nederland 16 mei 2012
APK vervaldatum 16 sep 2021 ↓
Gebruikt als taxi nee

Uitgebreide marktwaarde

Dagwaarde

Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:

  • model
  • bouwjaar
  • geschatte kilometerstand
  • nieuwprijs
  • verkoper

De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:

  • actuele kilometerstand
  • schades
  • onderhoud
  • slijtage

Marktwaarde indicatie

Auto kopen

Bij een merkdealer

€ 3.807

Bij een handelaar

€ 3.626

Bij een particulier

€ 3.445

Auto verkopen

Inruilprijs

€ 3.082

Particuliere verkoop

€ 3.445

Verwachte statijd

10 dagen

Zelf de marktwaarde berekenen?

We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.

Financieel

Kosten per maand

Geschatte maandelijkse kosten van bezit

Bij 12.500 km/jaar
€ 686 per maand
PER MAAND
Brandstof € 205
Motorrijtuigenbelasting € 173
Verzekering (WA) € 160
Onderhoud & reparatie € 111
Afschrijving € 22
Banden € 14

Zelf de kosten berekenen?

We berekenen de maandelijkse kosten op basis van jouw kilometers en verwachte bezitsduur.

Verkoopgeschiedenis

Vraagprijs € xx.xxx
Kilometerstand xx.xxx km
Periode online 10 dagen
Bron 2 bronnen
Bekijk de volledige verkoopgeschiedenis
  • Alle vraag- en verkoopprijzen
  • Kilometerstanden per advertentie
  • Alle 10 foto's
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Eigenaren historie

Bekijk de volledige eigenarenhistorie
  • Volledige eigenarenhistorie
  • Particuliere en zakelijke eigenaren
  • Transacties tussen autobedrijven
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50 · direct beschikbaar

Kilometerstand controle

Verkoophistorie

1 kilometerstand bekend

Onderhoudshistorie

Onderhoudsbeurten en APK

Tellerstand oordeel

Check beschikbaar

De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.

Download het Premium Rapport Vanaf €2,50

APK keuringen

Geen bijzonderheden
Er zijn geen bijzonderheden gevonden in de APK historie van deze auto.

Terugroepacties

Geen terugroepacties
Er zijn geen terugroepacties voor deze auto gepubliceerd door het RDW.

Veelgestelde vragen

De APK van 9-VVR-61 is op 16 september 2021 verlopen, inmiddels 5 jaar en 1 maand geleden. Zonder geldige APK mag er niet mee op de openbare weg worden gereden.
Een Opel Vivaro uit 2012 zoals 9-VVR-61 is op dit moment circa € 3.600 waard. Dit is een indicatie, geen taxatie.
Voor deze Opel Vivaro is alleen een kilometerstand bekend uit een eerdere advertentie (18 mei 2021). Het premium rapport toont die stand en de tellerstandhistorie.
9-VVR-61 is niet geïmporteerd; de eerste toelating op 16 mei 2012 vond in Nederland plaats.
Nee. Er zijn bij de RDW geen terugroepacties bekend voor 9-VVR-61.
De nieuwprijs van 9-VVR-61 was volgens de RDW € 35.534, inclusief btw en BPM.
Carscanner vond 1 advertenties voor 9-VVR-61 tussen 8 mei 2021 en 18 mei 2021, maar geen recente. De auto kan desondanks te koop staan zonder dat daar een advertentie van bekend is.
9-VVR-61 is voor het eerst toegelaten op 16 mei 2012. Op basis van die datum geldt 2012 als bouwjaar.

Algemene informatie

Model Opel Vivaro gesloten opbouw
Recente marktcijfers bouwjaar 2012
€
Gem. recente vraagprijs € 6.950,-
KM
Gem. recente kilometerstand 154.843 km
#
Recent aangeboden 1 auto's
Gemiddeld aantal eigenaren 2
Gemiddeld aantal dagen in bezit 1.067 · ± 3 jaar
Productieperiode 14 mrt 2011 – 4 jul 2014
Geregistreerde auto's in NL 284 waarvan 0 in de laatste 12 maanden
Geïmporteerde auto's 34 van 284 · 12% waarvan 0 in de laatste 12 maanden

Historie

Opel Vivaro gesloten opbouw
Registraties Import
Bouwjaar Registraties Geïmporteerd Gem. nieuwprijs Gem. BPM
2011 97 registraties · 5 import 97 5 € 33.086,- € 8.300,- Gem. nieuwprijs € 33.086,- · Gem. BPM € 8.300,-
2012 deze auto 116 registraties · 14 import 116 14 € 35.001,- € 8.622,- Gem. nieuwprijs € 35.001,- · Gem. BPM € 8.622,-
2013 67 registraties · 13 import 67 13 € 36.050,- € 8.756,- Gem. nieuwprijs € 36.050,- · Gem. BPM € 8.756,-
2014 4 registraties · 2 import 4 2 € 34.956,- € 8.512,- Gem. nieuwprijs € 34.956,- · Gem. BPM € 8.512,-

Vergelijkbare auto's: nu te koop

Kenteken Score Vraagprijs Kilometerstand
VF-833-R 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-VRB-96 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-VNN-21 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VGG-78-J 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km

Vergelijkbare auto's: recent aangeboden

Kenteken Laatst gezien Score Vraagprijs Kilometerstand
VF-038-D 2026-08-28 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
9-VSF-05 2025-02-22 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VP-638-K 2025-01-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-VXT-52 2024-04-25 2 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VD-931-V 2021-10-25 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-VVN-33 2024-03-25 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1-VRZ-46 2024-03-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-VXD-61 2021-08-31 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VB-613-P 2023-04-25 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-VSF-17 2025-09-30 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
V-906-HX 2024-01-04 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-VVB-24 2020-06-27 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-VVB-25 2025-06-25 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-VTF-72 2025-05-22 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-VPG-44 2023-05-11 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VD-052-S 2024-03-05 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
7-VSB-87 2022-01-20 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-VZK-88 2025-10-21 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
1-VNN-29 2023-03-07 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2VRV23 2020-09-30 9 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4VSF15 2021-04-06 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
5-VNL-00 2026-01-19 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
4-VLZ-69 2024-05-28 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6VVB40 2020-07-25 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
6-VRZ-91 2021-09-02 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
2-VPG-42 2021-04-07 5 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VD-808-S 2021-02-10 7 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VB-296-F 2024-11-12 8 € xx.xxx,- xxx.xxx km
8-VXK-65 2023-03-27 4 € xx.xxx,- xxx.xxx km
VF-960-F 2026-01-23 6 € xx.xxx,- xxx.xxx km
Toon 30 auto's

Kenteken check van 9-VVR-61 delen?

Download het Premium Rapport vanaf € 2,50
X