Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 43.407
€ 6.095,-
Ja, 2013
2011
2025-09-13
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz C-Klasse Coupé met kenteken 9-KNR-10 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2011. Dit voertuig is in juni 2013 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Mercedes-Benz was € 43.407. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 156 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1796 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.8 l/100 km. Dankzij 1.520 kg ligt deze auto stevig op de weg. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De volgende APK-keuring staat gepland voor 11-09-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 7 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1796 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 157 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1520 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1990 kg |
| Lengte | 4,70 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,41 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-13 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-06-09 |
| Eerste toelating in Nederland | 2013-06-05 |
| APK vervaldatum | 2026-09-11 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mercedes-Benz C-Klasse Coupé coupe
|
Nu te koop
19 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2011
€ 9.250 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 9.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz C-Klasse Coupé
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 12 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 9.250,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 246.840 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 971 |
| Periode | 2011-04-05 - 2013-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 349 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Aantal import auto's | 101 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 3 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2011 | 198 | 65 | € 49.128,- | € 6.296,- |
| 2011 | 80 | 24 | € 46.903,- | € 6.599,- |
| 2011 | 80 | 24 | € 46.903,- | € 6.599,- |
| 2012 | 140 | 35 | € 50.189,- | € 6.832,- |
| 2012 | 65 | 19 | € 46.694,- | € 6.265,- |
| 2012 | 65 | 19 | € 46.694,- | € 6.265,- |
| 2013 | 11 | 1 | € 52.241,- | € 7.120,- |
| 2013 | 7 | 0 | € 48.856,- | € 8.966,- |
| 2013 | 7 | 0 | € 48.856,- | € 8.966,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 73-SFT-2 | 2026-05-13 | |||
| 83-RPF-5 | 2026-05-08 | |||
| GB-428-N | 2026-04-21 | |||
| N-054-DS | 2026-04-21 | |||
| 49-ZBG-9 | 2026-05-06 | |||
| 8-SNH-68 | 2026-05-06 | |||
| 20-XSV-9 | 2026-04-17 | |||
| GDV-81-G | 2026-04-14 | |||
| 04-TJN-9 | 2026-04-11 | |||
| 76-RTX-8 | 2026-04-10 | |||
| 23-TDN-3 | 2026-04-06 | |||
| J-330-ZL | 2026-04-02 | |||
| 10-TXV-9 | 2026-03-28 | |||
| 03-RZK-9 | 2026-03-13 | |||
| 1-SHB-34 | 2026-03-08 | |||
| 68-TVK-1 | 2024-11-14 | |||
| 80-XFG-8 | 2024-11-19 | |||
| 06-RRZ-4 | 2025-09-11 | |||
| J-764-PK | 2024-02-10 | |||
| 60-SBZ-2 | 2025-07-21 | |||
| 95-RNG-2 | 2024-01-01 | |||
| 83-TFL-9 | 2026-01-15 | |||
| R-541-KJ | 2025-12-22 | |||
| 61-RZP-5 | 2025-08-12 | |||
| 67-ZFK-6 | 2024-08-18 | |||
| 71-XSN-7 | 2025-10-07 | |||
| NV-381-Z | 2025-11-22 | |||
| 05-TRH-1 | 2025-05-27 | |||
| TR-437-R | 2025-08-22 | |||
| 87-RLV-6 | 2025-10-21 |