Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.589,-
Nee
2007
2024-01-17
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 89-TR-DT is afkomstig uit het bouwjaar 2007. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De cilinderinhoud bedraagt 1596 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Met 1.279 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Deze auto werd op 21-12-2006 voor het eerst geregistreerd. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 16-01-2025.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1279 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1825 kg |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2024-01-17 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-01-15 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-01-15 |
| APK vervaldatum | 2025-01-16 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus stationwagen
|
Nu te koop
12 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
27 dagenHuidige eigenaar
2 jaren3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 235.291 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 956 |
| Periode | 2005-02-24 - 2008-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 922 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 83 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 208 | 36 | € 23.970,- | € 5.583,- |
| 2005 | 208 | 36 | € 23.970,- | € 5.583,- |
| 2006 | 505 | 42 | € 24.000,- | € 5.086,- |
| 2006 | 505 | 42 | € 24.000,- | € 5.086,- |
| 2007 | 204 | 4 | € 5.055,- | |
| 2007 | 204 | 4 | € 5.055,- | |
| 2008 | 5 | 1 | € 4.631,- | |
| 2008 | 5 | 1 | € 4.631,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 53-SH-SX | 2026-04-30 | |||
| 82-TR-JS | 2026-05-20 | |||
| 83-TH-PG | 2026-05-07 | |||
| 22-TX-KB | 2026-05-10 | |||
| 09-RX-VJ | 2026-04-24 | |||
| 54-RN-JX | 2026-04-28 | |||
| 49-XS-JZ | 2026-05-01 | |||
| 24-SX-ZK | 2026-05-09 | |||
| 86-ST-SK | 2026-04-30 | |||
| ZR-698-K | 2026-04-07 | |||
| 80-SG-GX | 2026-03-30 | |||
| 51-SL-DN | 2026-03-23 | |||
| 80-SH-VB | 2026-04-07 | |||
| 04-TG-BF | 2026-03-27 | |||
| 74-TR-NZ | 2026-04-02 | |||
| NS-410-X | 2026-03-27 | |||
| 13-TH-GD | 2026-04-14 | |||
| 67-TG-HV | 2026-03-12 | |||
| 28-SG-VN | 2026-03-05 | |||
| 83-TX-RD | 2026-02-26 | |||
| 74-RV-GS | 2026-03-19 | |||
| 88-XH-NG | 2021-08-14 | |||
| 69-TR-DL | 2021-08-10 | |||
| 40-TR-NV | 2023-05-09 | |||
| 90-TR-DT | 2022-01-12 | |||
| 37-XD-TR | 2022-09-06 | |||
| 88-TR-DT | 2023-06-10 | |||
| 90-SR-FF | 2022-12-04 | |||
| 39-TD-TF | 2020-05-16 | |||
| 86-XK-VN | 2023-01-26 |