Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.598,-
Nee
2007
2025-06-25
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Focus met kenteken 69-TR-DL is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 116 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1596 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Dankzij 1.279 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 333 dagen in bezit. De APK is geldig tot 26-07-2025. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1596 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 116 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 8.7 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 5.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1279 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1825 kg |
| Lengte | 4,59 m |
| Breedte | 1,84 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,64 m |
| Tenaamstelling | 2025-06-25 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-01-05 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-01-05 |
| APK vervaldatum | 2025-07-26 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Focus stationwagen
|
Nu te koop
12 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Focus
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
5 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
11 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 235.291 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 5 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 956 |
| Periode | 2005-02-24 - 2008-10-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 922 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 83 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 9% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 208 | 36 | € 23.970,- | € 5.583,- |
| 2005 | 208 | 36 | € 23.970,- | € 5.583,- |
| 2006 | 505 | 42 | € 24.000,- | € 5.086,- |
| 2006 | 505 | 42 | € 24.000,- | € 5.086,- |
| 2007 | 204 | 4 | € 5.055,- | |
| 2007 | 204 | 4 | € 5.055,- | |
| 2008 | 5 | 1 | € 4.631,- | |
| 2008 | 5 | 1 | € 4.631,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 82-TR-JS | 2026-05-20 | |||
| 53-SH-SX | 2026-04-30 | |||
| 83-TH-PG | 2026-05-07 | |||
| 22-TX-KB | 2026-05-10 | |||
| 09-RX-VJ | 2026-04-24 | |||
| 54-RN-JX | 2026-04-28 | |||
| 49-XS-JZ | 2026-05-01 | |||
| 24-SX-ZK | 2026-05-09 | |||
| 86-ST-SK | 2026-04-30 | |||
| ZR-698-K | 2026-04-07 | |||
| 80-SG-GX | 2026-03-30 | |||
| 51-SL-DN | 2026-03-23 | |||
| 04-TG-BF | 2026-03-27 | |||
| 80-SH-VB | 2026-04-07 | |||
| 74-TR-NZ | 2026-04-02 | |||
| NS-410-X | 2026-03-27 | |||
| 13-TH-GD | 2026-04-14 | |||
| 67-TG-HV | 2026-03-12 | |||
| 28-SG-VN | 2026-03-05 | |||
| 83-TX-RD | 2026-02-26 | |||
| 74-RV-GS | 2026-03-19 | |||
| 89-TR-DT | 2024-02-15 | |||
| 26-TF-BS | 2024-10-12 | |||
| 40-TR-NV | 2023-05-09 | |||
| JB-315-T | 2023-08-11 | |||
| 88-XH-NG | 2021-08-14 | |||
| 1-XFD-06 | 2022-10-11 | |||
| 90-TR-DT | 2022-01-12 | |||
| 27-SV-VF | 2022-04-05 | |||
| 39-TD-TF | 2020-05-16 |