Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 22.500
€ 4.333,-
Nee
2011
2026-05-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Peugeot 308 met kenteken 89-RHN-8 is afkomstig uit het bouwjaar 2011. Destijds had deze Peugeot een catalogusprijs van € 22.500 inclusief BTW en BPM. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 120 pk. Dit model beschikt over een 1598 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Met 1.362 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 04-11-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld. Op dit moment bedraagt de dagwaarde van dit voertuig ongeveer € 2.300.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 120 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1362 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,28 m |
| Breedte | 1,82 m |
| Hoogte | 1,52 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2011-05-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-05-30 |
| APK vervaldatum | 2026-11-04 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
2 recente eigenaren
Eerste registratie
Peugeot 308
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
13 dagen| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2011 | € 3.500,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2011 | 167.101 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2011 | 48 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1017 |
| Periode | 2010-07-28 - 2014-11-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2159 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 230 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 11% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2010 | 74 | 13 | € 24.970,- | € 4.493,- |
| 2010 | 195 | 5 | € 22.460,- | € 4.157,- |
| 2010 | 195 | 5 | € 22.460,- | € 4.157,- |
| 2011 | 204 | 39 | € 25.982,- | € 4.603,- |
| 2011 | 1050 | 78 | € 23.908,- | € 4.364,- |
| 2011 | 1050 | 78 | € 23.908,- | € 4.364,- |
| 2012 | 146 | 25 | € 27.535,- | € 5.481,- |
| 2012 | 680 | 120 | € 24.720,- | € 4.534,- |
| 2012 | 680 | 120 | € 24.720,- | € 4.534,- |
| 2013 | 46 | 5 | € 29.755,- | € 7.383,- |
| 2013 | 214 | 27 | € 26.686,- | € 6.058,- |
| 2013 | 214 | 27 | € 26.686,- | € 6.058,- |
| 2014 | 20 | 0 | € 26.896,- | € 6.706,- |
| 2014 | 20 | 0 | € 26.896,- | € 6.706,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 93-LZL-9 | |||
| 82-PSH-8 | |||
| 19-NKH-1 | |||
| 83-PLX-4 | |||
| 70-RNK-9 | |||
| 65-PNX-6 | |||
| 02-RFJ-3 | |||
| 22-RJB-5 | |||
| 86-RFJ-2 | |||
| 51-PRD-4 | |||
| 57-PLF-9 | |||
| 89-RFJ-2 | |||
| GB-382-T | |||
| 7-KXS-48 | |||
| 12-RGR-8 | |||
| 79-SPP-5 | |||
| 21-RDL-5 | |||
| 41-SLB-9 | |||
| 80-NZB-3 | |||
| 13-SJJ-8 | |||
| GT-870-S | |||
| 88-PKF-8 | |||
| 10-PJD-3 | |||
| 98-SKL-2 | |||
| 7-KZV-65 | |||
| 61-SXB-6 | |||
| 98-RFJ-2 | |||
| 38-PGK-4 | |||
| 32-TDF-8 | |||
| 37-TZN-5 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 03-RNF-9 | 2026-05-22 | |||
| 15-XKX-9 | 2026-05-22 | |||
| 14-THS-3 | 2026-05-22 | |||
| 17-XBN-8 | 2026-05-22 | |||
| 54-NHD-4 | 2026-05-22 | |||
| 66-RFF-2 | 2026-05-19 | |||
| 38-XGZ-9 | 2026-05-18 | |||
| 42-RXP-5 | 2026-05-17 | |||
| 44-PBX-4 | 2026-05-17 | |||
| 61-PZJ-8 | 2026-05-16 | |||
| 5-KRJ-85 | 2026-05-16 | |||
| 7-KDH-26 | 2026-05-16 | |||
| 91-RFJ-2 | 2026-05-15 | |||
| 67-XFB-5 | 2026-05-14 | |||
| 1-TLR-16 | 2026-05-12 | |||
| 86-PTD-8 | 2026-05-11 | |||
| 18-PVH-1 | 2026-05-11 | |||
| 32-SLH-1 | 2026-05-10 | |||
| 75-NKD-1 | 2026-05-08 | |||
| 7-KBG-31 | 2026-05-08 | |||
| 21-RNV-7 | 2026-05-07 | |||
| 77-RSX-4 | 2026-05-07 | |||
| SX-529-D | 2026-05-06 | |||
| 73-PZX-1 | 2026-05-05 | |||
| 03-RFJ-3 | 2026-05-05 | |||
| 92-TGF-7 | 2026-05-05 | |||
| 92-RDS-3 | 2026-05-04 | |||
| 00-PJD-3 | 2026-05-04 | |||
| 69-RGB-6 | 2026-05-04 | |||
| 19-TTV-7 | 2026-05-04 |