Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 89-NK-PX is afkomstig uit het bouwjaar 2003. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2401 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.671 kg voor optimale prestaties. In 2025 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 02-10-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden. De huidige dagwaarde van deze auto wordt geschat op € 1.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1671 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2160 kg |
| Lengte | 4,71 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2025-03-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-10-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-10-31 |
| APK vervaldatum | 2026-10-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 8 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 1 maand| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 1.999,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 380.216 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1187 |
| Periode | 2001-09-21 - 2006-10-09 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1459 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 377 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 26% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 298 | 78 | € 55.588,- | € 12.875,- |
| 2003 | 429 | 103 | € 52.295,- | € 12.961,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 679 | 212 | € 52.347,- | € 12.893,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2005 | 695 | 228 | € 55.393,- | € 13.949,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2006 | 45 | 9 | € 53.954,- | € 13.792,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 60.234,- | € 17.055,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 85-RD-VV | 2026-03-30 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 23-NR-JV | 2026-03-09 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 01-RD-TP | 2026-03-03 | |||
| 43-ZP-HH | 2026-03-02 | |||
| 35-JJ-SL | 2020-05-09 | |||
| 87-LD-NZ | 2023-01-22 | |||
| 30-JH-PN | 2026-03-06 | |||
| 93-JF-DT | 2021-05-29 | |||
| 98-JF-JN | 2021-06-21 | |||
| 62-HZ-VP | 2021-05-06 | |||
| 13-LL-JX | 2021-05-17 | |||
| 09-RZ-BB | 2021-05-18 |