Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 89-JS-XR is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1795 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Dankzij 1.358 kg ligt deze auto stevig op de weg. Dit voertuig moet over 1040 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 11.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.9 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Eerste registratie | 2002-08-08 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-08 |
| APK vervaldatum | 2023-07-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2023 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 dagenHuidige eigenaar
3 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 160.711 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1302 |
| Periode | 2001-07-28 - 2004-05-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 203 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 18 | 0 | € 4.291,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2002 | 104 | 0 | € 4.419,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 4.522,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-JL-KT | 2026-05-09 | |||
| 26-LG-TD | 2026-04-09 | |||
| 65-JS-TT | 2026-03-16 | |||
| 32-LG-ZL | 2025-05-19 | |||
| 73-HJ-LJ | 2024-12-19 | |||
| 99HTDV | 2020-12-25 | |||
| 65-HP-KR | 2025-01-17 | |||
| 92-JK-HJ | 2021-04-16 | |||
| 87JPXX | 2020-10-25 | |||
| 07-NG-DK | 2022-08-18 | |||
| 95-HJ-LJ | 2021-08-16 | |||
| 80-JK-DX | 2020-11-03 | |||
| 10JSLZ | 2021-01-13 | |||
| 22-NG-FK | 2023-03-10 | |||
| 18LHFL | 2021-03-08 | |||
| 70-LL-HT | 2021-05-11 | |||
| 53-JJ-DJ | 2022-04-25 | |||
| 23-HS-VK | 2021-07-07 | |||
| 78-LG-ZN | 2025-02-24 | |||
| 15-LL-DN | 2023-06-15 | |||
| 86-LX-KJ | 2024-01-02 | |||
| 22JFFJ | 2020-10-21 | |||
| 90-JR-DZ | 2021-11-03 | |||
| 77-JK-HJ | 2025-05-21 | |||
| 38-JD-PL | 2025-01-07 | |||
| 08-HT-HR | 2020-10-12 | |||
| 72-JF-FJ | 2025-02-13 | |||
| 13-JD-ZL | 2022-03-19 | |||
| 17HZFB | 2020-06-11 | |||
| 81-JL-NN | 2023-07-28 |