Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.962,-
Nee
2001
2024-06-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 88-HT-BT is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 60 pk. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.006 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 13-11-2001. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 06-05-2025. De auto heeft sinds de registratie 5 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-11-19 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-11-19 |
| APK vervaldatum | 2025-05-06 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 550 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,505 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
16 dagenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
2 jarenHuidige eigenaar
1 jaar en 11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 550,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 157.146 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 3 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 11-HT-DV | 2020-09-11 | |||
| 94-JK-JP | 2022-11-14 | |||
| 26JHBT | 2021-12-10 | |||
| 78-JB-KJ | 2022-08-05 | |||
| 84-JB-FT | 2022-06-08 | |||
| 23-HV-VN | 2024-06-28 | |||
| 23HVKL | 2021-10-08 | |||
| 09-JS-RK | 2023-07-31 | |||
| 28-JG-GJ | 2023-09-30 | |||
| 81-HZ-ZT | 2023-10-09 | |||
| 19-JH-BZ | 2023-09-15 | |||
| 47-JB-KG | 2024-10-24 | |||
| 85JBHL | 2020-08-09 | |||
| 73-JL-XR | 2020-10-03 | |||
| 66-JP-FF | 2025-07-20 | |||
| 33-HX-XJ | 2024-03-26 | |||
| 60JDXD | 2021-11-23 | |||
| 38-JJ-VJ | 2022-04-12 | |||
| 86-JH-BZ | 2021-04-20 | |||
| 50-JL-NN | 2024-03-29 |