Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 1.519,-
Nee
2002
2024-11-07
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Ford Fiesta met kenteken 47-JB-KG is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 60 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1299 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.1 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.006 kg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 17-10-2025. De auto heeft sinds de registratie 7 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1299 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 60 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 9 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1067 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1405 kg |
| Lengte | 3,83 m |
| Breedte | 1,63 m |
| Hoogte | 1,38 m |
| Wielbasis | 2,45 m |
| Tenaamstelling | 2024-11-07 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-01-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-01-31 |
| APK vervaldatum | 2025-10-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Ford Fiesta hatchback
|
Nu te koop
13 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 850 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 749 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Ford Fiesta
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
9 dagenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 6 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 850,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 143.755 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1156 |
| Periode | 2001-02-16 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3104 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 15 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2001 | 517 | 8 | € 1.537,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2002 | 2576 | 7 | € 1.608,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- | |
| 2003 | 11 | 0 | € 1.559,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 04-HP-RX | 2026-04-20 | |||
| 43-JH-BR | 2026-04-21 | |||
| 58-HZ-ZS | 2026-05-19 | |||
| 28-JB-FZ | 2026-05-10 | |||
| 11-JD-HP | 2026-04-03 | |||
| 69JBHL | 2026-03-26 | |||
| 06-JD-KZ | 2026-04-01 | |||
| 50-JB-KH | 2026-03-13 | |||
| 27-JZ-GN | 2026-03-03 | |||
| 18-HV-KN | 2026-03-02 | |||
| 19-JH-BZ | 2023-09-15 | |||
| 66-JP-FF | 2025-07-20 | |||
| 38-JJ-VJ | 2022-04-12 | |||
| 81-HZ-ZT | 2023-10-09 | |||
| 83HXXH | 2025-01-05 | |||
| 54-JL-HB | 2024-05-23 | |||
| 81-JP-JL | 2025-06-05 | |||
| 82-JS-ZV | 2024-09-06 | |||
| 56-HV-PH | 2024-03-05 | |||
| 57-JL-NL | 2022-09-24 | |||
| 33-JG-RX | 2024-03-19 | |||
| 87-JH-DD | 2023-12-05 | |||
| 23-HV-VN | 2024-06-28 | |||
| 84-JB-FT | 2022-06-08 | |||
| 78-JB-KJ | 2022-08-05 | |||
| 02-HX-XS | 2023-06-15 | |||
| 97-HZ-RK | 2023-03-15 | |||
| 88-JK-ZS | 2024-08-31 | |||
| 50-JH-BS | 2023-08-18 | |||
| 04-JH-DF | 2021-08-20 |