Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo Fh met kenteken 88-BJF-6 is afkomstig uit het bouwjaar 2017. Het voertuig is uitgerust met een diesel motor. De auto beschikt over een 469 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 12777 cm³, verdeeld over 6 cilinders. Dankzij 7.585 kg voelt deze auto krachtig en solide. Deze auto werd op 16-02-2017 voor het eerst geregistreerd. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. Dit voertuig moet over 228 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 1 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Onbekend |
| Versnellingen | 12 |
| Aantal cilinders | 6 |
| Cilinderinhoud | 12777 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 470 pk |
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Milieuclassificatie | 6 |
| Aantal zitplaatsen | 4 |
|---|---|
| Aantal deuren | 2 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 9785 kg |
| Technische max. massa voertuig | 20100 kg |
| Lengte | 7,20 m |
| Breedte | 2,55 m |
| Hoogte | 4,00 m |
| Wielbasis | 4,50 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2017-03-08 |
| Eerste toelating in Nederland | 2017-03-08 |
| APK vervaldatum | 2027-01-08 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo Fh opleggertrekker
|
Nu te koop
4 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2017
€ 23.950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 27.900 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo Fh
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
3 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2017 | € 23.950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2017 | 1.006.372 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2017 | 7 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 861 |
| Periode | 2007-02-02 - 2026-02-26 |
| Aantal geregistreerde auto's | 6263 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 117 |
| Aantal import auto's | 764 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 113 |
| Import percentage | 12% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2007 | 2 | 1 | ||
| 2015 | 4 | 0 | ||
| 2016 | 1145 | 133 | ||
| 2016 | 7 | 2 | ||
| 2016 | 1 | 1 | ||
| 2017 | 1 | 1 | ||
| 2017 | 1421 | 233 | ||
| 2017 | 9 | 2 | ||
| 2017 | 6 | 2 | ||
| 2018 | 5 | 1 | ||
| 2018 | 1458 | 149 | ||
| 2018 | 14 | 1 | ||
| 2019 | 13 | 1 | ||
| 2019 | 500 | 37 | ||
| 2019 | 623 | 83 | ||
| 2020 | 8 | 0 | ||
| 2020 | 774 | 99 | ||
| 2020 | 7 | 2 | ||
| 2021 | 632 | 44 | ||
| 2021 | 358 | 29 | ||
| 2021 | 3 | 2 | ||
| 2022 | 37 | 3 | ||
| 2022 | 1293 | 182 | ||
| 2022 | 43 | 1 | ||
| 2023 | 54 | 0 | ||
| 2023 | 1 | 1 | ||
| 2023 | 2 | 0 | ||
| 2024 | 2 | 0 | ||
| 2024 | 15 | 1 | ||
| 2025 | 4 | 0 | ||
| 2026 | 2 | 0 | ||
| 2026 | 2 | 0 |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 80-BPK-1 | 2026-05-15 | |||
| 43-BHT-3 | 2026-05-12 | |||
| 25-BKZ-8 | 2026-05-11 | |||
| 85-BJL-7 | 2026-05-12 | |||
| 20-BPH-2 | 2026-05-07 | |||
| 88-BJZ-9 | 2026-04-27 | |||
| 45-BLN-7 | 2026-05-21 | |||
| 25-BKS-3 | 2026-04-27 | |||
| 08-BKN-7 | 2026-05-02 | |||
| 69-BJL-7 | 2026-04-07 | |||
| 96-BTF-3 | 2026-05-06 | |||
| 51-BTD-4 | 2026-05-06 | |||
| 03-BPL-9 | 2026-05-06 | |||
| 83-BSX-7 | 2026-04-21 | |||
| 94-BJH-6 | 2026-03-16 | |||
| 95-BJH-6 | 2026-03-16 | |||
| 08-BKL-8 | 2026-04-09 | |||
| 04-BSV-4 | 2026-04-16 | |||
| BD-255-G | 2026-03-24 | |||
| 57-BNB-1 | 2026-03-18 | |||
| 91-BHH-2 | 2026-02-27 | |||
| 64-BJF-4 | 2026-02-25 | |||
| 01-BHN-5 | 2025-11-20 | |||
| 54-BKT-2 | 2026-03-08 | |||
| 18-BHH-9 | 2025-03-24 | |||
| 61-BHJ-7 | 2025-03-31 | |||
| 99-BRB-9 | 2026-03-11 | |||
| 76-BHJ-7 | 2025-03-31 | |||
| 84-BLK-1 | 2026-03-06 | |||
| 72-BHJ-7 | 2025-06-05 |