Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.695,-
Nee
2004
2026-05-21
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Meriva met kenteken 86-PZ-NB is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.2 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.375 kg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 10 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 326 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1855 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2026-05-21 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-31 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-31 |
| APK vervaldatum | 2027-04-23 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Meriva MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.499 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.887 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Meriva
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
10 dagen1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.499,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 177.166 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 33 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1123 |
| Periode | 2003-04-28 - 2006-08-10 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3048 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 126 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 4% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 756 | 24 | € 4.440,- | |
| 2003 | 1790 | 134 | € 4.166,- | |
| 2003 | 1790 | 134 | € 4.166,- | |
| 2004 | 1173 | 43 | € 4.347,- | |
| 2004 | 2234 | 122 | € 4.113,- | |
| 2004 | 2234 | 122 | € 4.113,- | |
| 2005 | 1019 | 51 | € 21.891,- | € 4.816,- |
| 2005 | 2576 | 125 | € 20.681,- | € 4.496,- |
| 2005 | 2575 | 124 | € 20.681,- | € 4.496,- |
| 2006 | 100 | 8 | € 4.856,- | |
| 2006 | 599 | 20 | € 4.464,- | |
| 2006 | 599 | 20 | € 4.464,- | |
| 2007 | 5 | 0 | € 21.059,- | € 4.918,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 21.059,- | € 4.918,- |
| 2009 | 1 | 1 | € 6.264,- | |
| 2009 | 1 | 1 | € 6.264,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 60-NF-XL | |||
| 83-SP-VR | |||
| 12-PG-FF | |||
| 33-LZ-JP | |||
| 41-TK-FX | |||
| 31-PK-XH | |||
| 30-PH-BH | |||
| 70-RF-KL | |||
| 29-SG-PF | |||
| 04-NT-FB | |||
| 81-RN-KB | |||
| 05-ND-NN | |||
| 14-NV-ZD | |||
| 23-PT-ZB | |||
| 32-RS-NS | |||
| 60-NL-KP | |||
| 50-RL-RF | |||
| 88-PV-JH | |||
| 88-RG-SP | |||
| 33-RK-XK | |||
| 37-PZ-LR | |||
| 98-LX-PF | |||
| 72-SP-NP | |||
| 34-SJ-FG | |||
| 83-RH-LJ | |||
| 66-PT-PN | |||
| 58-PB-XF | |||
| 26-SF-PX | |||
| 83-PT-KS | |||
| NF-999-V |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 30-RN-LD | 2026-05-26 | |||
| 59-PZ-DL | 2026-05-26 | |||
| 97-NH-LT | 2026-05-24 | |||
| 49-NT-XS | 2026-05-26 | |||
| 36-RK-HF | 2026-05-22 | |||
| 84-SF-JJ | 2026-05-24 | |||
| 30-PV-DJ | 2026-05-20 | |||
| 05-PJ-RS | 2026-05-18 | |||
| 93-SB-JF | 2026-05-22 | |||
| 45-RR-XH | 2026-05-19 | |||
| 08-NZ-FD | 2026-05-19 | |||
| 36-PT-NL | 2026-05-21 | |||
| 04-LV-ZB | 2026-05-15 | |||
| 63-PV-TG | 2026-05-22 | |||
| 50-XF-FF | 2026-05-19 | |||
| 54-RH-SH | 2026-05-14 | |||
| 10-NH-BP | 2026-05-14 | |||
| 78-NS-TX | 2026-05-23 | |||
| 67-RR-DZ | 2026-05-21 | |||
| 73-LV-BV | 2026-05-21 | |||
| 44-TN-KT | 2026-05-25 | |||
| 84-RK-VJ | 2026-05-12 | |||
| 25-PB-XG | 2026-05-17 | |||
| 18-NR-KJ | 2026-05-09 | |||
| 52-SB-XG | 2026-05-09 | |||
| 08-RJ-VJ | 2026-05-20 | |||
| 73-PT-ZR | 2026-05-15 | |||
| 38-PP-NX | 2026-05-09 | |||
| 34-NP-PV | 2026-05-14 | |||
| 83-NK-DF | 2026-05-24 |