Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 3.572,-
Nee
2004
2025-09-18
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Meriva met kenteken 88-PV-JH is afkomstig uit het bouwjaar 2004. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 101 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1598 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 7.3 l/100 km. Dankzij 1.375 kg ligt deze auto stevig op de weg. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 17-01-2027. De auto heeft sinds de registratie 4 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1855 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2025-09-18 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-12-17 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-12-17 |
| APK vervaldatum | 2027-01-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Meriva MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.232 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Meriva
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
1 jaar en 9 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenHuidige eigenaar
8 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.232,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 206.775 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 58 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1068 |
| Periode | 2003-03-14 - 2009-02-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7205 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 402 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 756 | 24 | € 4.440,- | |
| 2003 | 1790 | 134 | € 4.166,- | |
| 2003 | 1790 | 134 | € 4.166,- | |
| 2004 | 1173 | 43 | € 4.347,- | |
| 2004 | 2234 | 122 | € 4.113,- | |
| 2004 | 2234 | 122 | € 4.113,- | |
| 2005 | 1019 | 51 | € 21.891,- | € 4.816,- |
| 2005 | 2576 | 125 | € 20.681,- | € 4.496,- |
| 2005 | 2575 | 124 | € 20.681,- | € 4.496,- |
| 2006 | 100 | 8 | € 4.856,- | |
| 2006 | 599 | 20 | € 4.464,- | |
| 2006 | 599 | 20 | € 4.464,- | |
| 2007 | 5 | 0 | € 21.059,- | € 4.918,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 21.059,- | € 4.918,- |
| 2009 | 1 | 1 | € 6.264,- | |
| 2009 | 1 | 1 | € 6.264,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 66-PT-PN | |||
| 60-NL-KP | |||
| 23-PT-ZB | |||
| 98-LX-PF | |||
| 70-PP-GL | |||
| 01-RG-PP | |||
| 81-RN-KB | |||
| 37-PZ-LR | |||
| 20-NT-VP | |||
| 75-RT-RV | |||
| 70-RF-KL | |||
| 31-PK-XH | |||
| 51-PS-RB | |||
| 21-RZ-XJ | |||
| 14-NV-ZD | |||
| 57-NR-NL | |||
| 30-PH-BH | |||
| 78-PK-KJ | |||
| 65-NX-FK | |||
| 53-RG-VR | |||
| 58-SF-FK | |||
| 18-NL-BB | |||
| 04-NT-FB | |||
| 53-RZ-TX | |||
| 74-PT-VK | |||
| 29-SG-PF | |||
| 66-PS-SG | |||
| 70-PJ-TG | |||
| 33-LZ-JP | |||
| 05-ND-NN |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 59-PZ-DL | 2026-05-26 | |||
| 97-NH-LT | 2026-05-24 | |||
| 30-RN-LD | 2026-05-26 | |||
| 84-SF-JJ | 2026-05-24 | |||
| 93-SB-JF | 2026-05-22 | |||
| 30-PV-DJ | 2026-05-20 | |||
| 63-PV-TG | 2026-05-22 | |||
| 36-RK-HF | 2026-05-22 | |||
| 05-PJ-RS | 2026-05-18 | |||
| 49-NT-XS | 2026-05-26 | |||
| 45-RR-XH | 2026-05-19 | |||
| 36-PT-NL | 2026-05-21 | |||
| 50-XF-FF | 2026-05-19 | |||
| 67-RR-DZ | 2026-05-21 | |||
| 73-LV-BV | 2026-05-21 | |||
| 04-LV-ZB | 2026-05-15 | |||
| 83-NK-DF | 2026-05-24 | |||
| 98-XB-XX | 2026-05-14 | |||
| 25-PB-XG | 2026-05-17 | |||
| 08-NZ-FD | 2026-05-19 | |||
| 15-PZ-LP | 2026-05-22 | |||
| 84-RK-VJ | 2026-05-12 | |||
| 73-PT-ZR | 2026-05-15 | |||
| 54-RH-SH | 2026-05-14 | |||
| 60-RH-ZD | 2026-05-22 | |||
| 55-NL-KP | 2026-05-14 | |||
| 34-NP-PV | 2026-05-14 | |||
| 57-PG-FG | 2026-05-24 | |||
| 10-NH-BP | 2026-05-14 | |||
| 59-NF-NZ | 2026-05-12 |