Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.354,-
Ja, 2005
2004
2021-01-05
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Opel Meriva met kenteken 01-RG-PP is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2004. Dit voertuig is in maart 2005 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 101 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1598 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.3 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.375 kg. De auto wisselde in 2021 voor het laatst van eigenaar. De APK is geldig tot 13-03-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1598 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.3 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1375 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1855 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,69 m |
| Hoogte | 1,62 m |
| Wielbasis | 2,63 m |
| Tenaamstelling | 2021-01-05 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-05-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-03-23 |
| APK vervaldatum | 2027-03-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Opel Meriva MPV
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2004
€ 1.232 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.250 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Opel Meriva
Geïmporteerd naar Nederland
Na 10 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 1.232,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 206.775 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 58 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1068 |
| Periode | 2003-03-14 - 2009-02-05 |
| Aantal geregistreerde auto's | 7205 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Aantal import auto's | 402 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 2 |
| Import percentage | 6% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2003 | 756 | 24 | € 4.440,- | |
| 2003 | 1790 | 134 | € 4.166,- | |
| 2003 | 1790 | 134 | € 4.166,- | |
| 2004 | 1173 | 43 | € 4.347,- | |
| 2004 | 2234 | 122 | € 4.113,- | |
| 2004 | 2234 | 122 | € 4.113,- | |
| 2005 | 1019 | 51 | € 21.891,- | € 4.816,- |
| 2005 | 2576 | 125 | € 20.681,- | € 4.496,- |
| 2005 | 2575 | 124 | € 20.681,- | € 4.496,- |
| 2006 | 100 | 8 | € 4.856,- | |
| 2006 | 599 | 20 | € 4.464,- | |
| 2006 | 599 | 20 | € 4.464,- | |
| 2007 | 5 | 0 | € 21.059,- | € 4.918,- |
| 2007 | 5 | 0 | € 21.059,- | € 4.918,- |
| 2009 | 1 | 1 | € 6.264,- | |
| 2009 | 1 | 1 | € 6.264,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 70-PP-GL | |||
| 20-NT-VP | |||
| 66-PT-PN | |||
| 51-PS-RB | |||
| 57-NR-NL | |||
| 88-PV-JH | |||
| 37-PZ-LR | |||
| 81-RN-KB | |||
| 60-NL-KP | |||
| 53-RZ-TX | |||
| 14-NV-ZD | |||
| 23-PT-ZB | |||
| 66-PS-SG | |||
| 21-RZ-XJ | |||
| 98-LX-PF | |||
| 18-NL-BB | |||
| 94-RN-PL | |||
| 31-PK-XH | |||
| 75-RT-RV | |||
| 58-SF-FK | |||
| 53-RG-VR | |||
| 78-PK-KJ | |||
| 70-RF-KL | |||
| 81-RLJ-5 | |||
| 65-NX-FK | |||
| 60-PG-HN | |||
| 70-PJ-TG | |||
| 05-ND-NN | |||
| 47-ND-RV | |||
| 72-SP-NP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 59-PZ-DL | 2026-05-26 | |||
| 97-NH-LT | 2026-05-24 | |||
| 93-SB-JF | 2026-05-22 | |||
| 30-RN-LD | 2026-05-26 | |||
| 30-PV-DJ | 2026-05-20 | |||
| 84-SF-JJ | 2026-05-24 | |||
| 63-PV-TG | 2026-05-22 | |||
| 05-PJ-RS | 2026-05-18 | |||
| 36-RK-HF | 2026-05-22 | |||
| 45-RR-XH | 2026-05-19 | |||
| 49-NT-XS | 2026-05-26 | |||
| 50-XF-FF | 2026-05-19 | |||
| 36-PT-NL | 2026-05-21 | |||
| 67-RR-DZ | 2026-05-21 | |||
| 73-LV-BV | 2026-05-21 | |||
| 04-LV-ZB | 2026-05-15 | |||
| 83-NK-DF | 2026-05-24 | |||
| 15-PZ-LP | 2026-05-22 | |||
| 08-NZ-FD | 2026-05-19 | |||
| 25-PB-XG | 2026-05-17 | |||
| 98-XB-XX | 2026-05-14 | |||
| 84-RK-VJ | 2026-05-12 | |||
| 73-PT-ZR | 2026-05-15 | |||
| 57-PG-FG | 2026-05-24 | |||
| 60-RH-ZD | 2026-05-22 | |||
| 55-NL-KP | 2026-05-14 | |||
| 54-RH-SH | 2026-05-14 | |||
| 34-NP-PV | 2026-05-14 | |||
| 59-NF-NZ | 2026-05-12 | |||
| 10-NH-BP | 2026-05-14 |