Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.869,-
Nee
2002
2022-12-12
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 85-JG-RK is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 139 pk. Dit model beschikt over een 1998 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.365 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 1259 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De APK is geldig tot 07-12-2023.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.8 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.4 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Tenaamstelling | 2022-12-12 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-04-02 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-04-02 |
| APK vervaldatum | 2023-12-07 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
6 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
7 dagenHuidige eigenaar
3 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 185.236 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 27JBNR | 2021-02-13 | |||
| 28-JB-LJ | 2021-10-30 | |||
| 14-JJ-PT | 2020-08-17 | |||
| 30JFJN | 2021-09-17 | |||
| 51-JL-BN | 2021-09-29 | |||
| 28-JZ-NB | 2026-01-26 | |||
| 12-LD-FZ | 2020-07-06 | |||
| 78-JN-FV | 2020-06-19 | |||
| 21-LD-FZ | 2025-04-03 | |||
| 85-JG-LN | 2024-05-19 | |||
| 42-LX-PV | 2024-08-22 | |||
| 01LVTL | 2020-07-29 | |||
| 75-LD-KL | 2024-11-16 | |||
| 58-JR-ZP | 2022-01-16 | |||
| 15LKSH | 2020-10-17 | |||
| 58-JR-XD | 2020-06-09 | |||
| 91-JZ-KL | 2023-11-17 | |||
| 15LJXD | 2020-07-30 | |||
| 52LKBR | 2020-07-24 | |||
| 69-JR-KD | 2023-03-07 | |||
| 32-NB-SZ | 2020-05-29 | |||
| 27-SJ-TR | 2025-11-04 | |||
| 55LHTP | 2020-05-09 | |||
| 07-JJ-PT | 2021-10-22 |