Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic met kenteken 85-JG-LN is op kenteken gezet in 2002. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 139 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 1998 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8 l/100 km. Dankzij 1.365 kg ligt deze auto stevig op de weg. De APK is geldig tot 17-10-2024. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 139 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1430 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1815 kg |
| Lengte | 4,17 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,68 m |
| Wielbasis | 2,56 m |
| Eerste registratie | 2002-03-22 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2002-03-22 |
| APK vervaldatum | 2024-10-17 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic MPV
|
Nu te koop
10 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.199 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.150 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 dagenEigenaar wijziging
28 dagenEigenaar wijziging
3 jarenEigenaar wijziging
1 jaar en 1 maandHuidige eigenaar
11 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.199,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 185.236 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1119 |
| Periode | 2001-12-21 - 2003-10-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 673 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 23 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2001 | 2 | 0 | € 5.021,- | |
| 2002 | 426 | 28 | € 5.535,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2002 | 410 | 15 | € 5.172,- | |
| 2003 | 212 | 8 | € 5.671,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2003 | 261 | 8 | € 5.154,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.445,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 13-LJ-XD | 2026-05-19 | |||
| 30-LL-TP | 2026-05-02 | |||
| 67-JH-XH | 2026-04-20 | |||
| 84-JZ-SV | 2026-04-15 | |||
| 68-LP-FX | 2026-04-11 | |||
| 42-JZ-GD | 2026-03-11 | |||
| 58-JR-XD | 2020-06-09 | |||
| 12-LD-FZ | 2020-07-06 | |||
| 78-JN-FV | 2020-06-19 | |||
| 91-JZ-KL | 2023-11-17 | |||
| 28-JZ-NB | 2026-01-26 | |||
| 30JFJN | 2021-09-17 | |||
| 69-JR-KD | 2023-03-07 | |||
| 14-JJ-PT | 2020-08-17 | |||
| 28-JB-LJ | 2021-10-30 | |||
| 85-JG-RK | 2022-12-12 | |||
| 15LJXD | 2020-07-30 | |||
| 15LKSH | 2020-10-17 | |||
| 27-SJ-TR | 2025-11-04 | |||
| 07-JJ-PT | 2021-10-22 | |||
| 27JBNR | 2021-02-13 | |||
| 32-NB-SZ | 2020-05-29 | |||
| 01LVTL | 2020-07-29 | |||
| 60-JK-ZH | 2025-10-18 | |||
| 75-JG-NX | 2024-09-05 | |||
| 51-JL-BN | 2021-09-29 | |||
| 89-LG-KF | 2023-07-08 | |||
| 42-LX-PV | 2024-08-22 | |||
| 81-JS-FN | 2020-05-07 | |||
| 90-LK-NP | 2020-10-12 |