Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.803,-
Nee
2001
2024-06-01
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Astra-g-cc met kenteken 84-HG-KN is op kenteken gezet in 2001. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 147 pk. Dit model beschikt over een 2198 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.5 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.278 kg voor optimale prestaties. Sinds 722 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 41 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 147 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1278 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1760 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-06-01 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-06-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-06-27 |
| APK vervaldatum | 2026-07-05 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Astra-g-cc hatchback
|
Recent te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.100 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
OPEL Astra-g-cc
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
7 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
8 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 12 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1458 |
| Periode | 2001-01-08 - 2003-07-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 14 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 4 | 0 | € 4.899,- | |
| 2000 | 4 | 0 | € 4.899,- | |
| 2001 | 8 | 0 | € 5.138,- | |
| 2001 | 23 | 0 | € 4.807,- | |
| 2001 | 23 | 0 | € 4.807,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 5.788,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 4.889,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 4.889,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 6.165,- | |
| 2003 | 17 | 0 | € 5.059,- | |
| 2003 | 17 | 0 | € 5.059,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.038,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.038,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 48-HN-GL | 2025-08-27 | |||
| 58-GP-DV | 2025-06-02 | |||
| 41-GN-FL | 2024-03-12 | |||
| 17-HS-GF | 2022-12-05 | |||
| 65JDTZ | 2020-07-07 | |||
| 75-TK-DV | 2020-11-11 | |||
| 65-JX-PX | 2020-06-10 | |||
| 01-GV-ZJ | 2022-10-22 | |||
| 32-JN-BF | 2022-02-06 | |||
| 39JPLR | 2021-05-12 | |||
| 32-HX-XX | 2021-02-23 | |||
| 50-GT-FF | 2023-06-24 | |||
| 38LVPD | 2020-07-15 | |||
| 44LDZD | 2021-03-20 | |||
| 42-GS-XD | 2025-04-16 | |||
| 47JLRJ | 2021-04-19 | |||
| 74-GZ-TV | 2024-09-30 | |||
| 23-HD-PN | 2023-06-23 | |||
| 53-JL-DB | 2025-06-04 | |||
| 29-GT-RJ | 2022-05-20 | |||
| 41-LP-RT | 2025-01-05 | |||
| 01-HK-RK | 2021-06-04 | |||
| 79JJRK | 2020-10-02 | |||
| 71-LD-FB | 2021-05-12 |