Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 5.349,-
Nee
2001
2024-04-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze OPEL Astra-g-cc met kenteken 48-HN-GL is afkomstig uit het bouwjaar 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 147 pk. Dit model beschikt over een 2198 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.278 kg. De auto wisselde in 2024 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-12-2026. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 2198 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 147 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1278 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1760 kg |
| Lengte | 4,11 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2024-04-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-09-14 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-09-14 |
| APK vervaldatum | 2026-12-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
OPEL Astra-g-cc hatchback
|
Recent te koop
24 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.100 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 recente eigenaren
Eerste registratie
OPEL Astra-g-cc
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 12 maandenEigenaar wijziging
18 dagenHuidige eigenaar
2 jaren2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1458 |
| Periode | 2001-01-08 - 2003-07-04 |
| Aantal geregistreerde auto's | 14 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2000 | 4 | 0 | € 4.899,- | |
| 2000 | 4 | 0 | € 4.899,- | |
| 2001 | 8 | 0 | € 5.138,- | |
| 2001 | 23 | 0 | € 4.807,- | |
| 2001 | 23 | 0 | € 4.807,- | |
| 2002 | 4 | 0 | € 5.788,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 4.889,- | |
| 2002 | 26 | 1 | € 4.889,- | |
| 2003 | 2 | 0 | € 6.165,- | |
| 2003 | 17 | 0 | € 5.059,- | |
| 2003 | 17 | 0 | € 5.059,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.038,- | |
| 2004 | 1 | 0 | € 5.038,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 84-HG-KN | 2024-06-01 | |||
| 58-GP-DV | 2025-06-02 | |||
| 41-GN-FL | 2024-03-12 | |||
| 75-TK-DV | 2020-11-11 | |||
| 17-HS-GF | 2022-12-05 | |||
| 65JDTZ | 2020-07-07 | |||
| 65-JX-PX | 2020-06-10 | |||
| 32-JN-BF | 2022-02-06 | |||
| 39JPLR | 2021-05-12 | |||
| 01-GV-ZJ | 2022-10-22 | |||
| 32-HX-XX | 2021-02-23 | |||
| 50-GT-FF | 2023-06-24 | |||
| 38LVPD | 2020-07-15 | |||
| 44LDZD | 2021-03-20 | |||
| 42-GS-XD | 2025-04-16 | |||
| 47JLRJ | 2021-04-19 | |||
| 74-GZ-TV | 2024-09-30 | |||
| 23-HD-PN | 2023-06-23 | |||
| 53-JL-DB | 2025-06-04 | |||
| 29-GT-RJ | 2022-05-20 | |||
| 41-LP-RT | 2025-01-05 | |||
| 01-HK-RK | 2021-06-04 | |||
| 79JJRK | 2020-10-02 | |||
| 71-LD-FB | 2021-05-12 |