Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Scénic Grand Scénic met kenteken 83TKPF is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2006. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.555 kg voor optimale prestaties. In 2020 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 18-02-2021.
| Transmissie | Handgeschakeld |
|---|---|
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Milieulabel | C |
|---|
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1670 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,49 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,64 m |
| Wielbasis | 2,74 m |
| Tenaamstelling | 2020-03-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-10-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-10-20 |
| APK vervaldatum | 2021-02-18 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Scénic Grand Scénic hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Renault Scénic Grand Scénic
Huidige eigenaar
6 jaren| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 1 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 676 |
| Periode | 2006-10-03 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 256 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 1 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 4 | 0 | € 8.351,- | |
| 2006 | 15 | 0 | € 7.472,- | |
| 2006 | 15 | 0 | € 7.472,- | |
| 2007 | 53 | 0 | € 8.081,- | |
| 2007 | 149 | 1 | € 7.500,- | |
| 2007 | 149 | 1 | € 7.500,- | |
| 2008 | 28 | 0 | € 7.859,- | |
| 2008 | 78 | 0 | € 7.258,- | |
| 2008 | 78 | 0 | € 7.258,- | |
| 2009 | 4 | 0 | € 7.308,- | |
| 2009 | 14 | 0 | € 6.999,- | |
| 2009 | 14 | 0 | € 6.999,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 83-TV-TZ | |||
| 52-TV-GT | |||
| HD-534-Z | |||
| 88-GBD-2 | |||
| 65-JRP-3 | |||
| 25-GNF-7 | |||
| 86-XT-LN | |||
| 50-ZJ-XP | |||
| 21-TL-XH | |||
| 06-XF-GX | |||
| 45-ZB-DJ | |||
| 79-XH-KF | |||
| 80-TV-XS | |||
| 93-TV-SN | |||
| 57-ZB-NZ | |||
| 70-ZP-PJ | |||
| 02-ZF-LK | |||
| 21-XT-FS | |||
| 12-GBR-3 | |||
| 46-TN-PS | |||
| 22-XB-VT | |||
| 41-XX-XS | |||
| 63-GZD-4 | |||
| 46-GJF-3 | |||
| 16-XR-ST | |||
| 74-XH-PV | |||
| 85-GGR-7 | |||
| 27-TK-FT | |||
| 97-HVK-6 | |||
| 52-TP-XG |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 99-TR-NB | 2026-05-13 | |||
| 69-HFD-6 | 2026-05-10 | |||
| 81-TN-XV | 2026-05-20 | |||
| 56-ZK-XV | 2026-05-02 | |||
| 99-XB-LB | 2026-04-30 | |||
| 98-KXS-6 | 2026-05-10 | |||
| 66-HSX-5 | 2026-04-28 | |||
| KR-041-Z | 2026-05-11 | |||
| 81-ZP-VR | 2026-05-03 | |||
| 09-TZ-PG | 2026-04-25 | |||
| 84-TS-RN | 2026-05-03 | |||
| 71-XF-RH | 2026-04-24 | |||
| 89-XP-FN | 2026-04-20 | |||
| 48-TZ-DH | 2026-04-21 | |||
| 90-HBT-5 | 2026-04-24 | |||
| 66-GZX-1 | 2026-04-21 | |||
| 15-XR-VK | 2026-04-13 | |||
| 17-TT-SF | 2026-04-15 | |||
| 44-JJK-2 | 2026-05-20 | |||
| 59-XF-BP | 2026-04-10 | |||
| 87-ZN-NS | 2026-04-18 | |||
| 07-TR-TD | 2026-04-10 | |||
| 01-TR-TD | 2026-04-09 | |||
| 01-TL-GN | 2026-04-03 | |||
| 02-ZJ-SP | 2026-03-30 | |||
| 21-GSP-3 | 2026-03-30 | |||
| 78-HXD-1 | 2026-04-02 | |||
| 77-XK-LJ | 2026-03-28 | |||
| 75-ZP-VR | 2026-03-21 | |||
| 88-GJS-3 | 2026-04-08 |