Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 7.459,-
Nee
2008
2025-10-31
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Renault Grand Scénic met kenteken 88-GBD-2 is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2008. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 135 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1998 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.2 l/100 km. Met 1.597 kg biedt deze auto stabiliteit en comfort. Dit voertuig is al 207 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 02-07-2027. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 6 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 270 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.2 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1670 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2150 kg |
| Lengte | 4,49 m |
| Breedte | 1,81 m |
| Hoogte | 1,64 m |
| Wielbasis | 2,74 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-31 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2008-05-30 |
| Eerste toelating in Nederland | 2008-05-30 |
| APK vervaldatum | 2027-07-02 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Renault Grand Scénic hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2008
€ 1.350 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Renault Grand Scénic
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
6 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2008 | € 1.350,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2008 | 232.887 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2008 | 13 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1045 |
| Periode | 2006-09-12 - 2009-09-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 755 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 21 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 3% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2006 | 39 | 2 | € 8.223,- | |
| 2006 | 41 | 6 | € 6.551,- | |
| 2006 | 41 | 6 | € 6.551,- | |
| 2007 | 236 | 6 | € 8.092,- | |
| 2007 | 418 | 10 | € 30.908,- | € 7.466,- |
| 2007 | 418 | 10 | € 30.908,- | € 7.466,- |
| 2008 | 161 | 3 | € 31.375,- | € 7.738,- |
| 2008 | 227 | 3 | € 7.301,- | |
| 2008 | 227 | 3 | € 7.301,- | |
| 2009 | 19 | 0 | € 7.680,- | |
| 2009 | 69 | 2 | € 30.120,- | € 6.916,- |
| 2009 | 69 | 2 | € 30.120,- | € 6.916,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 83-GJS-3 | |||
| HD-534-Z | |||
| 65-JRP-3 | |||
| 83-TV-TZ | |||
| 52-TV-GT | |||
| 50-ZJ-XP | |||
| 57-ZB-NZ | |||
| 63-GZD-4 | |||
| 80-TV-XS | |||
| 46-GJF-3 | |||
| 86-XT-LN | |||
| 79-XH-KF | |||
| 21-TL-XH | |||
| 70-ZP-PJ | |||
| 02-ZF-LK | |||
| 12-GBR-3 | |||
| 45-ZB-DJ | |||
| 06-XF-GX | |||
| 74-XH-PV | |||
| 41-XX-XS | |||
| 93-TV-SN | |||
| 52-TP-XG | |||
| 46-TN-PS | |||
| 27-TK-FT | |||
| 22-XB-VT | |||
| 85-GGR-7 | |||
| 97-HVK-6 | |||
| 26-XV-BP | |||
| 77-TX-DL | |||
| 16-XL-SB |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 21-XT-FS | 2026-05-23 | |||
| 99-TR-NB | 2026-05-13 | |||
| 25-GNF-7 | 2026-05-23 | |||
| 81-TN-XV | 2026-05-20 | |||
| 69-HFD-6 | 2026-05-10 | |||
| 99-XB-LB | 2026-04-30 | |||
| 56-ZK-XV | 2026-05-02 | |||
| 98-KXS-6 | 2026-05-10 | |||
| 66-HSX-5 | 2026-04-28 | |||
| 81-ZP-VR | 2026-05-03 | |||
| KR-041-Z | 2026-05-11 | |||
| 09-TZ-PG | 2026-04-25 | |||
| 48-TZ-DH | 2026-04-21 | |||
| 90-HBT-5 | 2026-04-24 | |||
| 89-XP-FN | 2026-04-20 | |||
| 84-TS-RN | 2026-05-03 | |||
| 71-XF-RH | 2026-04-24 | |||
| 66-GZX-1 | 2026-04-21 | |||
| 44-JJK-2 | 2026-05-20 | |||
| 17-TT-SF | 2026-04-15 | |||
| 15-XR-VK | 2026-04-13 | |||
| 87-ZN-NS | 2026-04-18 | |||
| 07-TR-TD | 2026-04-10 | |||
| 59-XF-BP | 2026-04-10 | |||
| 01-TL-GN | 2026-04-03 | |||
| 78-HXD-1 | 2026-04-02 | |||
| 02-ZJ-SP | 2026-03-30 | |||
| 21-GSP-3 | 2026-03-30 | |||
| 77-XK-LJ | 2026-03-28 | |||
| 75-ZP-VR | 2026-03-21 |