Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.020,-
Nee
2006
2026-03-14
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 83-TJ-FT is op kenteken gezet in 2006. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 95 pk. De motor heeft een inhoud van 1368 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 6.4 liter per 100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.235 kg. Dit voertuig kreeg zijn eerste kenteken op 22-09-2006. De auto wisselde in 2026 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 09-03-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Tenaamstelling | 2026-03-14 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-09-29 |
| Eerste toelating in Nederland | 2006-09-29 |
| APK vervaldatum | 2027-03-09 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
5 jarenEigenaar wijziging
24 dagenHuidige eigenaar
2 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 180.613 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 994 |
| Periode | 2004-07-15 - 2008-01-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-TT-ZR | 2026-05-21 | |||
| 25-PS-JV | 2026-05-16 | |||
| 09-SX-JP | 2026-05-04 | |||
| 96-RJ-FS | 2026-05-01 | |||
| 12-PS-GX | 2026-04-04 | |||
| 07-RR-BR | 2026-04-20 | |||
| 81-TD-KX | 2026-03-27 | |||
| 83-SP-RD | 2026-03-24 | |||
| 57-RK-GX | 2026-05-11 | |||
| 82-TJ-FT | 2026-03-14 | |||
| 07-SP-KV | 2026-02-25 | |||
| 47-RD-SK | 2022-01-08 | |||
| 81-RT-ZG | 2021-07-27 | |||
| 93-RZ-FS | 2022-03-23 | |||
| 45-PR-GB | 2026-01-26 | |||
| 16-SL-FZ | 2021-01-19 | |||
| 10-TT-ZR | 2025-03-18 | |||
| 09-RK-JJ | 2021-09-17 | |||
| 05-TV-FP | 2024-01-17 | |||
| 93-PV-BP | 2022-05-24 | |||
| 80-PS-RX | 2024-05-31 | |||
| 05-PL-BP | 2022-01-19 | |||
| 59-TH-PZ | 2024-04-18 | |||
| 76-RH-TL | 2025-05-29 | |||
| 86-SP-RD | 2021-01-20 | |||
| 58-ST-HR | 2022-03-01 | |||
| 14-RS-BB | 2025-03-16 | |||
| 57-PL-NF | 2025-12-29 | |||
| 21-ST-PV | 2022-11-09 | |||
| 70-PP-NB | 2024-04-09 |