Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.248,-
Ja, 2011
2006
2025-10-20
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo V70 met kenteken 83-RKL-9 is op kenteken gezet in 2006. Dit voertuig is in juni 2011 geïmporteerd naar Nederland. Deze auto rijdt op diesel. De auto beschikt over een 163 pk sterke motor. De motor heeft een inhoud van 2401 cm³, verdeeld over 5 cilinders. Dit model heeft een gewicht van 1.649 kg. De eerste toelating van dit voertuig vond plaats op 06-06-2011. De auto wisselde in 2025 voor het laatst van eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 20-10-2026. Dit voertuig heeft 7 eigenaren gehad in het verleden. Dit model heeft momenteel een dagwaarde van circa € 1.400.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2401 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 163 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1649 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2180 kg |
| Lengte | 4,72 m |
| Breedte | 1,80 m |
| Hoogte | 1,49 m |
| Wielbasis | 2,76 m |
| Tenaamstelling | 2025-10-20 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2006-06-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2011-06-30 |
| APK vervaldatum | 2026-10-20 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 4 verkoopprijzen en 4 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Volvo V70 stationwagen
|
Nu te koop
26 auto’s |
|
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,507 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo V70
Geïmporteerd naar Nederland
Na 5 jarenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 2 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
8 maandenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
4 maandenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
7 maanden4 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 0 |
|---|---|
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1003 |
| Periode | 2002-01-11 - 2007-01-11 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2147 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 630 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 29% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2001 | 56 | 26 | € 15.838,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 379 | 111 | € 12.116,- | |
| 2002 | 298 | 78 | € 55.588,- | € 12.875,- |
| 2003 | 429 | 103 | € 52.295,- | € 12.961,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2003 | 310 | 69 | € 45.998,- | € 12.048,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 431 | 104 | € 46.535,- | € 11.906,- |
| 2004 | 679 | 212 | € 52.347,- | € 12.893,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2005 | 695 | 228 | € 55.393,- | € 13.949,- |
| 2005 | 278 | 67 | € 49.051,- | € 12.604,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2006 | 45 | 9 | € 53.954,- | € 13.792,- |
| 2006 | 5 | 0 | € 47.030,- | € 13.165,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 60.234,- | € 17.055,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 07-HVG-9 | 2026-05-10 | |||
| 39-SR-TK | 2026-05-09 | |||
| 75-NX-NH | 2026-05-12 | |||
| 63-GPN-2 | 2026-05-04 | |||
| TZ-472-L | 2026-05-02 | |||
| 73-PD-HB | 2026-04-18 | |||
| 23-PZ-KL | 2026-05-06 | |||
| 03-RP-LB | 2026-05-01 | |||
| 17-ZP-TV | 2026-05-09 | |||
| 79-RT-XD | 2026-04-29 | |||
| 30-ZP-XS | 2026-03-29 | |||
| 05-PH-JK | 2026-03-31 | |||
| 60-NX-VD | 2026-03-15 | |||
| 58-RR-HN | 2026-03-26 | |||
| 58-NX-GB | 2026-03-25 | |||
| 23-LL-RR | 2026-03-17 | |||
| 11-GLT-8 | 2026-04-15 | |||
| 34-TZ-JG | 2026-03-09 | |||
| 43-ZP-HH | 2026-03-02 | |||
| 30-JH-PN | 2026-03-06 | |||
| 13LPPP | 2020-11-23 | |||
| 93LJLN | 2022-02-07 | |||
| 88-PD-XS | 2022-07-21 | |||
| 24-RS-KT | 2022-08-21 | |||
| 26-PH-RZ | 2021-05-06 | |||
| 91-PR-PP | 2024-08-25 | |||
| 88-XV-DK | 2021-09-16 | |||
| 31-PS-VT | 2022-06-14 | |||
| 73-PF-JN | 2021-08-13 | |||
| 77-XV-VR | 2023-01-14 |