Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.082,-
Nee
2002
2024-09-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 83-JT-NP is afkomstig uit het bouwjaar 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1795 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 8.5 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.358 kg. In 2024 heeft deze auto een nieuwe eigenaar gekregen. De APK is geldig tot 29-08-2026. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1438 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1820 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2024-09-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-08-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-08-23 |
| APK vervaldatum | 2026-08-29 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 1.750 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.750 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
10 dagenHuidige eigenaar
1 jaar en 8 maanden1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 1.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 160.711 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1302 |
| Periode | 2001-07-28 - 2004-05-07 |
| Aantal geregistreerde auto's | 203 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 18 | 0 | € 4.291,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2002 | 104 | 0 | € 4.419,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 4.522,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-JL-KT | 2026-05-09 | |||
| 26-LG-TD | 2026-04-09 | |||
| 65-JS-TT | 2026-03-16 | |||
| 29-JS-PF | 2024-09-13 | |||
| 16-LL-ZX | 2024-12-03 | |||
| 75-LK-PB | 2020-07-07 | |||
| 64-LF-FT | 2021-01-20 | |||
| 19-LL-LS | 2025-08-14 | |||
| 53HXFD | 2021-04-15 | |||
| 08-JT-LT | 2022-11-04 | |||
| 65JTRV | 2020-09-09 | |||
| 41-LR-BS | 2021-09-03 | |||
| 85-LN-XZ | 2021-08-05 | |||
| 21LPNK | 2026-01-20 | |||
| 67-JR-VF | 2024-09-12 | |||
| 80-HT-PG | 2024-09-07 | |||
| 93-HV-VR | 2025-03-10 | |||
| 19-LG-ZJ | 2021-01-14 | |||
| 33-HV-HX | 2026-02-23 | |||
| 77-LD-SV | 2024-04-02 | |||
| 99-JD-HP | 2024-11-06 | |||
| 98-JH-SZ | 2022-07-07 | |||
| 74-JR-BL | 2021-05-12 | |||
| 71-LG-NR | 2020-05-29 | |||
| 59-JJ-GH | 2021-06-23 | |||
| 02-JP-FL | 2021-07-19 | |||
| 99-NH-PP | 2022-06-07 | |||
| 16-LD-LZ | 2020-10-03 | |||
| 82-LP-VP | 2020-05-22 | |||
| 21-LG-ZJ | 2024-02-03 |