Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 4.453,-
Nee
2002
2025-01-24
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Matrix met kenteken 77-LD-SV is op kenteken gezet in 2002. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 122 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1795 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.1 liter per 100 km. Dankzij 1.370 kg ligt deze auto stevig op de weg. Sinds 485 dagen wordt deze auto bereden door de huidige eigenaar. Dit voertuig moet over 111 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. De auto heeft sinds de registratie 8 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1795 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 123 pk |
| Milieulabel | F |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1450 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1840 kg |
| Lengte | 4,04 m |
| Breedte | 1,74 m |
| Hoogte | 1,69 m |
| Wielbasis | 2,60 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-24 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2002-11-21 |
| Eerste toelating in Nederland | 2002-11-21 |
| APK vervaldatum | 2026-09-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Matrix stationwagen
|
Nu te koop
3 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2002
€ 2.524 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.128 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,508 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Matrix
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
13 dagenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
1 dagEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
10 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2002 | € 2.524,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2002 | 153.058 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2002 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1493 |
| Periode | 2001-11-14 - 2003-06-20 |
| Aantal geregistreerde auto's | 197 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 18 | 0 | € 4.291,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2001 | 39 | 0 | € 3.936,- | |
| 2002 | 104 | 0 | € 4.419,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2002 | 83 | 0 | € 4.041,- | |
| 2003 | 75 | 0 | € 4.522,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2003 | 68 | 0 | € 4.118,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- | |
| 2004 | 13 | 0 | € 4.229,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 91-JL-KT | 2026-05-09 | |||
| 26-LG-TD | 2026-04-09 | |||
| 65-JS-TT | 2026-03-16 | |||
| 33-HV-HX | 2026-02-23 | |||
| 19-LG-ZJ | 2021-01-14 | |||
| 08-JT-LT | 2022-11-04 | |||
| 75-LK-PB | 2020-07-07 | |||
| 83-JT-NP | 2024-09-03 | |||
| 29-JS-PF | 2024-09-13 | |||
| 16-LL-ZX | 2024-12-03 | |||
| 53HXFD | 2021-04-15 | |||
| 64-LF-FT | 2021-01-20 | |||
| 19-LL-LS | 2025-08-14 | |||
| 65JTRV | 2020-09-09 | |||
| 15-LG-ZG | 2023-01-15 | |||
| 80-HT-PG | 2024-09-07 | |||
| 41-LR-BS | 2021-09-03 | |||
| 85-LN-XZ | 2021-08-05 | |||
| 21LPNK | 2026-01-20 | |||
| 67-JR-VF | 2024-09-12 | |||
| 93-HV-VR | 2025-03-10 | |||
| 99-JD-HP | 2024-11-06 | |||
| 98-JH-SZ | 2022-07-07 | |||
| 71-LG-NR | 2020-05-29 | |||
| 74-JR-BL | 2021-05-12 | |||
| 59-JJ-GH | 2021-06-23 | |||
| 02-JP-FL | 2021-07-19 | |||
| 96-LF-XB | 2023-12-18 | |||
| 16-LD-LZ | 2020-10-03 | |||
| 82-LP-VP | 2020-05-22 |