Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 2.694,-
Nee
2003
2026-02-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Hyundai Getz met kenteken 82-LV-JL is op kenteken gezet in 2003. Deze auto rijdt op benzine. De auto beschikt over een 82 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 1341 cc motor met 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.102 kg voor optimale prestaties. Dit voertuig is al 112 dagen in handen van dezelfde eigenaar. Dit voertuig moet over 264 dagen opnieuw APK-gekeurd worden. Dit voertuig heeft 9 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 4 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1341 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 82 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1195 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1530 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,50 m |
| Wielbasis | 2,46 m |
| Tenaamstelling | 2026-02-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2003-05-28 |
| Eerste toelating in Nederland | 2003-05-28 |
| APK vervaldatum | 2027-02-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Hyundai Getz hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2003
€ 2.795 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.795 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,509 recente eigenaren
Eerste registratie
Hyundai Getz
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 jaar en 3 maandenEigenaar wijziging
6 dagenEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
3 dagenEigenaar wijziging
18 dagenEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaarEigenaar wijziging
9 maandenEigenaar wijziging
2 maandenHuidige eigenaar
3 maanden3 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2003 | € 2.795,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2003 | 86.348 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2003 | 16 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1337 |
| Periode | 2002-08-22 - 2004-10-01 |
| Aantal geregistreerde auto's | 761 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 0 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 0% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2002 | 32 | 0 | € 2.566,- | |
| 2002 | 210 | 1 | € 2.074,- | |
| 2002 | 210 | 1 | € 2.074,- | |
| 2003 | 592 | 0 | € 2.633,- | |
| 2003 | 2797 | 5 | € 2.244,- | |
| 2003 | 2797 | 5 | € 2.244,- | |
| 2004 | 137 | 0 | € 2.726,- | |
| 2004 | 860 | 1 | € 2.319,- | |
| 2004 | 860 | 1 | € 2.319,- | |
| 2005 | 31 | 0 | € 12.387,- | € 2.294,- |
| 2005 | 31 | 0 | € 12.387,- | € 2.294,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 13.214,- | € 2.521,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 13.214,- | € 2.521,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 91-ND-NK | |||
| 30-LJ-JF | |||
| 07-LG-SV | |||
| 19-LS-SJ | |||
| 66-ND-XG | |||
| 03-LZ-RB | |||
| 68-LP-HT | |||
| 97-NN-JZ | |||
| 11-NP-PS | |||
| 18-ND-BV | |||
| 71-LH-FK | |||
| 48-NB-XX | |||
| 95-LH-HB | |||
| 56-NL-NP | |||
| 44-LZ-RB | |||
| 48-LX-RP | |||
| 22-LP-ZF | |||
| 76-LV-NZ | |||
| 26-LS-VF | |||
| 88-NS-HR | |||
| 43-LL-NT | |||
| 50-LX-DR | |||
| 05-NG-BB | |||
| 30-NJ-ZT | |||
| 15-LT-TK | |||
| 84-LV-KZ | |||
| 96-NG-GH | |||
| 17-LS-SJ | |||
| 57-PL-RD | |||
| 20-NN-ZJ |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 43-NB-RV | 2026-05-23 | |||
| 21-ND-NL | 2026-05-23 | |||
| 75-LX-PD | 2026-05-18 | |||
| 42-LV-RL | 2026-05-15 | |||
| 17-LZ-GB | 2026-05-18 | |||
| 23-NL-KN | 2026-04-30 | |||
| 59-LN-XX | 2026-05-16 | |||
| 87-ND-TV | 2026-05-05 | |||
| 12-NH-SZ | 2026-05-22 | |||
| 96-PB-KT | 2026-04-30 | |||
| 55-LS-XX | 2026-05-23 | |||
| 48-LK-PB | 2026-05-23 | |||
| 30-PP-NT | 2026-04-14 | |||
| 56-NK-SK | 2026-04-21 | |||
| 57-ND-JS | 2026-05-01 | |||
| 39-LJ-GH | 2026-05-21 | |||
| 99-LN-FD | 2026-04-28 | |||
| 70-LP-ZD | 2026-05-13 | |||
| 91-NJ-XN | 2026-04-13 | |||
| 54-LX-RR | 2026-05-06 | |||
| 22-NJ-FH | 2026-04-14 | |||
| 63-LK-GZ | 2026-04-09 | |||
| 46-NB-TP | 2026-04-20 | |||
| 28-NN-VF | 2026-05-04 | |||
| 04-LR-KT | 2026-04-17 | |||
| 21-NF-XL | 2026-04-25 | |||
| 09-NV-KH | 2026-04-05 | |||
| 77-PL-FS | 2026-04-07 | |||
| 18-NN-ZK | 2026-04-02 | |||
| 93-NG-DJ | 2026-04-29 |