Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 11.165,-
Nee
2001
2025-01-03
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Volvo S80 met kenteken 82-GR-RD is op kenteken gezet in 2001. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De auto beschikt over een 170 pk sterke motor. Dit model beschikt over een 2435 cc motor met 5 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 9.4 liter per 100 km. Met een massa van 1.656 kg is deze auto solide gebouwd. Dit voertuig is al 506 dagen in handen van dezelfde eigenaar. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-06-2026. De auto heeft sinds de registratie 3 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Overig |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 5 |
| Cilinderinhoud | 2435 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 13.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Brandstof | LPG |
| Verbruik (stad) | 13.3 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 7.1 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 9.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1603 kg |
| Technische max. massa voertuig | 2040 kg |
| Lengte | 4,82 m |
| Breedte | 1,83 m |
| Hoogte | 1,45 m |
| Wielbasis | 2,79 m |
| Tenaamstelling | 2025-01-03 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2001-02-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2001-02-23 |
| APK vervaldatum | 2026-06-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Volvo S80 sedan
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2001
€ 995 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,503 recente eigenaren
Eerste registratie
Volvo S80
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
1 jaar en 4 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2001 | € 995,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2001 | 399.969 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2001 | 1 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1216 |
| Periode | 1999-01-07 - 2008-02-12 |
| Aantal geregistreerde auto's | 1241 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 27 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 1999 | 224 | 6 | € 10.985,- | |
| 1999 | 95 | 2 | € 10.090,- | |
| 2000 | 243 | 8 | € 11.022,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2000 | 96 | 3 | € 10.130,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 31 | 1 | € 10.424,- | |
| 2001 | 164 | 1 | € 11.236,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2002 | 150 | 2 | € 11.095,- | |
| 2002 | 22 | 1 | € 10.304,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2003 | 161 | 1 | € 11.284,- | |
| 2003 | 23 | 1 | € 11.098,- | |
| 2004 | 137 | 4 | € 11.787,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2004 | 18 | 2 | € 11.128,- | |
| 2005 | 129 | 3 | € 51.292,- | € 12.900,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2005 | 17 | 2 | € 48.437,- | € 11.837,- |
| 2006 | 30 | 1 | € 53.613,- | € 13.572,- |
| 2007 | 1 | 0 | € 53.629,- | € 13.706,- |
| 2008 | 2 | 1 | € 11.728,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 75-FG-TJ | |||
| 27-HP-SV | |||
| 06-PP-DN | |||
| 53-PB-GT | |||
| 23-LD-KN | |||
| XP-LD-65 | |||
| XZ-TB-13 | |||
| 21-FD-NG | |||
| 45-LH-TS | |||
| 70-JR-RJ | |||
| 51-FB-BT | |||
| 94-PF-JN | |||
| 72-TR-FP | |||
| 77-JF-GV | |||
| 93-NG-JG | |||
| 87-LX-GT | |||
| 42-SV-KL | |||
| 46-FV-SG | |||
| 37-LT-PD | |||
| 16-GF-XV | |||
| 15-PR-DP | |||
| 68-HFN-2 | |||
| 95-SB-TX | |||
| 52-LX-VR | |||
| 85-JD-XZ | |||
| 17-RP-TT | |||
| 60-GG-KS | |||
| 26-GF-VL | |||
| XR-NB-60 | |||
| 73-JD-BD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 22-HH-HB | 2026-05-05 | |||
| 67-PV-VR | 2026-05-19 | |||
| 27-JL-XH | 2026-04-27 | |||
| 88-DB-RB | 2026-04-15 | |||
| 95-JL-DR | 2026-04-18 | |||
| XX-RS-11 | 2026-04-13 | |||
| XZ-BF-11 | 2026-04-15 | |||
| 80-PT-KJ | 2026-04-20 | |||
| 70-DF-KL | 2026-04-07 | |||
| XT-SP-63 | 2026-05-18 | |||
| 20-JK-XD | 2026-05-01 | |||
| 26-SK-TB | 2026-05-02 | |||
| 87-RZ-JN | 2026-04-18 | |||
| 39-NH-BB | 2026-04-10 | |||
| 59-RF-DB | 2026-03-22 | |||
| 39-LV-HT | 2026-03-22 | |||
| 35-LN-HD | 2026-04-02 | |||
| 33-FG-HG | 2026-03-30 | |||
| 60-PP-HJ | 2026-03-22 | |||
| 23-PD-XT | 2026-03-30 | |||
| 26-JN-NL | 2026-03-15 | |||
| 55-JR-XF | 2026-03-14 | |||
| 84-FB-KT | 2024-10-05 | |||
| 28-FP-RG | 2022-05-10 | |||
| 02-DZ-GK | 2022-01-29 | |||
| 53-LD-XP | 2025-11-11 | |||
| 25-GS-FZ | 2023-11-01 | |||
| 61-FF-HF | 2024-04-04 | |||
| 12-HR-GG | 2024-04-01 | |||
| 68-FD-XZ | 2025-04-13 |