Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Fiat Idea met kenteken 81-ST-GJ is afkomstig uit het bouwjaar 2006. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een vermogen van 95 pk. De cilinderinhoud bedraagt 1368 cm³ en de auto heeft 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.4 l/100 km. Dit model heeft een gewicht van 1.235 kg. De volgende APK-keuring staat gepland voor 03-02-2026. De auto heeft sinds de registratie 2 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1368 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 95 pk |
| Milieulabel | C |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.4 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1340 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1660 kg |
| Lengte | 3,93 m |
| Breedte | 1,70 m |
| Hoogte | 1,70 m |
| Wielbasis | 2,51 m |
| Eerste registratie | 2006-04-28 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2006-04-28 |
| APK vervaldatum | 2026-02-03 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Fiat Idea MPV
|
Nu te koop
17 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2006
€ 1.600 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 2.699 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Fiat Idea
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
2 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2006 | € 1.600,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2006 | 180.613 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2006 | 4 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 4 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 994 |
| Periode | 2004-07-15 - 2008-01-28 |
| Aantal geregistreerde auto's | 493 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 12 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2004 | 107 | 3 | € 4.152,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2005 | 96 | 3 | € 4.515,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2006 | 228 | 4 | € 4.060,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2007 | 60 | 1 | € 4.109,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- | |
| 2008 | 2 | 1 | € 3.239,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 11-TT-ZR | 2026-05-21 | |||
| 25-PS-JV | 2026-05-16 | |||
| 09-SX-JP | 2026-05-04 | |||
| 96-RJ-FS | 2026-05-01 | |||
| 07-RR-BR | 2026-04-20 | |||
| 12-PS-GX | 2026-04-04 | |||
| 83-SP-RD | 2026-03-24 | |||
| 81-TD-KX | 2026-03-27 | |||
| 57-RK-GX | 2026-05-11 | |||
| 83-TJ-FT | 2026-03-21 | |||
| 82-TJ-FT | 2026-03-14 | |||
| 05-RR-BR | 2024-05-29 | |||
| 11TDHR | 2021-02-20 | |||
| 11-PR-KH | 2022-07-09 | |||
| 67-RX-JT | 2025-09-09 | |||
| 36-TP-GB | 2021-12-23 | |||
| 24-XN-XB | 2024-12-06 | |||
| 34-TF-GR | 2025-04-29 | |||
| 78-PP-BG | 2021-07-24 | |||
| 27-TF-ZB | 2024-04-06 | |||
| 51-PR-BP | 2021-06-10 | |||
| 96-PS-NP | 2024-05-03 | |||
| 37-TG-FS | 2025-06-16 | |||
| 54-TK-LJ | 2025-07-15 | |||
| 04-SZ-XP | 2020-10-31 | |||
| 42SRLB | 2021-11-10 | |||
| 86-TL-FH | 2026-02-11 | |||
| 21-TJ-ZH | 2025-08-25 | |||
| 38-PK-XF | 2026-02-11 | |||
| 34-SR-HS | 2021-09-01 |