Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 4.777,-
Nee
2005
2020-07-02
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda Premacy met kenteken 81-PZ-GT is op kenteken gezet in 2005. Het voertuig is uitgerust met een benzine motor. De motor levert een maximumvermogen van 101 pk. De motor heeft een inhoud van 1840 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.1 liter per 100 km. Dankzij 1.350 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 2152 dagen in bezit. Dit voertuig moet over 926 dagen opnieuw APK-gekeurd worden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 101 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (stad) | 10.5 l/100 km |
| Verbruik (snelweg) | 6.7 l/100 km |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.1 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 3 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1435 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1770 kg |
| Lengte | 4,34 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,60 m |
| Wielbasis | 2,67 m |
| Tenaamstelling | 2020-07-02 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2005-01-20 |
| Eerste toelating in Nederland | 2005-01-20 |
| APK vervaldatum | 2023-11-10 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2022 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda Premacy stationwagen
|
Nu te koop
8 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2005
€ 950 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 999 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Eerste registratie
Mazda Premacy
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurHuidige eigenaar
5 jaren1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2005 | € 950,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2005 | 158.281 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2005 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1181 |
| Periode | 1999-06-30 - 2006-10-19 |
| Aantal geregistreerde auto's | 2448 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 43 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 2% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 1999 | 132 | 6 | € 4.560,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2000 | 452 | 9 | € 4.662,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2001 | 279 | 4 | € 4.626,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2002 | 310 | 3 | € 4.797,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2003 | 381 | 7 | € 4.815,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2004 | 468 | 7 | € 4.791,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2005 | 403 | 7 | € 4.976,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- | |
| 2006 | 23 | 0 | € 4.960,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 63-GG-JT | 2026-05-17 | |||
| 49-PH-JS | 2026-05-19 | |||
| 52-NP-SK | 2026-05-04 | |||
| 49-RG-XR | 2026-04-15 | |||
| 39-LD-LT | 2026-05-11 | |||
| 52-DF-TZ | 2026-03-26 | |||
| 27-DZ-DB | 2026-03-26 | |||
| 40-PT-GG | 2026-03-19 | |||
| 56-PL-VR | 2026-03-18 | |||
| 59-PL-TK | 2026-03-19 | |||
| 44-PL-TK | 2026-03-04 | |||
| 68-RK-RP | 2026-03-03 | |||
| 56-PZ-GT | 2026-02-25 | |||
| 67-FB-FK | 2026-02-26 | |||
| 78-RD-KX | 2024-07-29 | |||
| 66-NV-XS | 2020-07-23 | |||
| 95-RF-NK | 2023-11-20 | |||
| 89-RH-BB | 2022-12-02 | |||
| 01-RH-RZ | 2024-09-29 | |||
| 21PXPB | 2020-11-02 | |||
| 30-RX-JL | 2022-09-08 | |||
| 86-RL-ND | 2025-08-08 | |||
| 38-RG-XR | 2024-11-21 | |||
| 07-NZ-BZ | 2023-10-08 | |||
| RT-830-N | 2025-01-07 | |||
| 14-PP-LR | 2021-12-06 | |||
| 59-RL-SG | 2022-05-18 | |||
| 61-LN-VJ | 2020-12-22 | |||
| 51-PP-LR | 2023-05-02 | |||
| 38-PX-TN | 2021-04-12 |