Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 6.284,-
Nee
2004
2022-08-09
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mercedes-Benz A-Klasse met kenteken 81-NX-HB is op kenteken gezet in 2004. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 82 pk. Dit model beschikt over een 1397 cc motor met 4 cilinders. Volgens de fabrieksopgave verbruikt deze auto 6.9 l/100 km. Een uitgebalanceerd gewicht van 1.135 kg voor optimale prestaties. De huidige eigenaar heeft deze auto al 1385 dagen in bezit. De APK is geldig tot 13-05-2026. Dit voertuig heeft 3 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1397 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 82 pk |
| Milieulabel | D |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 6.9 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1135 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1580 kg |
| Lengte | 3,81 m |
| Breedte | 1,72 m |
| Hoogte | 1,61 m |
| Wielbasis | 2,59 m |
| Tenaamstelling | 2022-08-09 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2004-03-18 |
| Eerste toelating in Nederland | 2004-03-18 |
| APK vervaldatum | 2026-05-13 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2025 |
| Gebruikt als taxi | nee |
3 recente eigenaren
Eerste registratie
Mercedes-Benz A-Klasse
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
4 maandenHuidige eigenaar
3 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2004 | € 2.750,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2004 | 124.070 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2004 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 977 |
| Periode | 2001-10-17 - 2006-02-03 |
| Aantal geregistreerde auto's | 664 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 140 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 21% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2001 | 16 | 4 | € 5.578,- | |
| 2001 | 16 | 4 | € 5.578,- | |
| 2002 | 155 | 39 | € 21.237,- | € 5.389,- |
| 2002 | 155 | 39 | € 21.237,- | € 5.389,- |
| 2003 | 231 | 59 | € 5.635,- | |
| 2003 | 231 | 59 | € 5.635,- | |
| 2004 | 219 | 35 | € 5.878,- | |
| 2004 | 219 | 35 | € 5.878,- | |
| 2005 | 42 | 3 | € 25.069,- | € 6.139,- |
| 2005 | 42 | 3 | € 25.069,- | € 6.139,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 24.696,- | € 6.385,- |
| 2006 | 1 | 0 | € 24.696,- | € 6.385,- |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 98-LP-SB | 2026-05-13 | |||
| 90-PD-LR | 2026-05-09 | |||
| 63-JT-DD | 2026-03-23 | |||
| 76-JL-BD | 2026-03-20 | |||
| 15-LV-HH | 2026-03-09 | |||
| 65-NP-HR | 2026-03-02 | |||
| 05-JG-TZ | 2026-02-26 | |||
| 4-ZVD-60 | 2025-11-07 | |||
| 46-NZ-ZN | 2025-11-04 | |||
| 02-PJ-LK | 2025-09-01 | |||
| 31-PK-FH | 2025-08-23 | |||
| 04-NX-RR | 2025-06-04 | |||
| 19-PG-DB | 2025-05-21 | |||
| 66-NS-NX | 2025-04-07 | |||
| 76-NN-SF | 2025-03-23 | |||
| 78-PT-PS | 2025-02-24 | |||
| 20-PJ-JB | 2025-01-15 | |||
| 30-NN-PR | 2025-01-06 | |||
| 64-PR-PF | 2025-01-05 | |||
| X-547-HV | 2024-11-13 | |||
| 70-PB-TZ | 2024-11-09 | |||
| 41-PD-KJ | 2024-11-08 | |||
| 92-PB-HP | 2024-10-25 | |||
| 65-NS-VD | 2024-09-30 | |||
| PN-997-X | 2024-09-13 | |||
| 60-NZ-HH | 2024-06-14 | |||
| 80-NV-DJ | 2024-05-31 | |||
| KS-921-P | 2024-05-29 | |||
| 78-PN-KP | 2024-05-25 | |||
| 39-PK-HJ | 2024-05-07 |