Let op: deze auto scoort goed. Alle details zijn beschikbaar in het uitgebreide rapport
€ 1.507,-
Nee
2007
2026-04-10
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Daihatsu Sirion met kenteken 80-XN-ND is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2007. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een maximumvermogen van 69 pk. De cilinderinhoud bedraagt 998 cm³ en de auto heeft 3 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 5 liter per 100 km. Een laag gewicht van 965 kg zorgt voor extra dynamiek. De laatste tenaamstelling van deze auto vond plaats in 2026. De volgende APK-keuring staat gepland voor 19-03-2027. Dit voertuig heeft 2 eigenaren gehad in het verleden.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 3 |
| Cilinderinhoud | 998 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 69 pk |
| Milieulabel | B |
|---|---|
| Brandstof | Benzine |
| Verbruik (gecombineerd) | 5 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 4 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1015 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1390 kg |
| Lengte | 3,60 m |
| Breedte | 1,67 m |
| Hoogte | 1,54 m |
| Wielbasis | 2,43 m |
| Tenaamstelling | 2026-04-10 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2007-07-27 |
| Eerste toelating in Nederland | 2007-07-27 |
| APK vervaldatum | 2027-03-19 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Daihatsu Sirion hatchback
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2007
€ 1.650 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.499 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,502 recente eigenaren
Eerste registratie
Daihatsu Sirion
Eigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
11 maandenEigenaar wijziging
5 dagenEigenaar wijziging
23 dagenHuidige eigenaar
1 maand1 kilometerstand bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2007 | € 1.650,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2007 | 187.198 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2007 | 29 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1198 |
| Periode | 2005-01-14 - 2009-01-16 |
| Aantal geregistreerde auto's | 3047 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 138 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 5% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2005 | 522 | 46 | € 11.624,- | € 1.987,- |
| 2005 | 522 | 46 | € 11.624,- | € 1.987,- |
| 2006 | 1272 | 64 | € 11.310,- | € 1.444,- |
| 2006 | 1272 | 64 | € 11.310,- | € 1.444,- |
| 2007 | 1233 | 24 | € 12.242,- | € 1.450,- |
| 2007 | 1233 | 24 | € 12.242,- | € 1.450,- |
| 2008 | 18 | 4 | € 11.026,- | € 1.180,- |
| 2008 | 18 | 4 | € 11.026,- | € 1.180,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 11.072,- | € 1.297,- |
| 2009 | 2 | 0 | € 11.072,- | € 1.297,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 78-RH-VS | |||
| 30-TL-HT | |||
| 70-XK-BN | |||
| 01-TP-DP | |||
| 90-TK-VG | |||
| 15-XL-PK | |||
| 09-SX-XF | |||
| 98-XD-DZ | |||
| 63-TH-JT | |||
| 57-XH-LV | |||
| 53-SL-XK | |||
| 82-XR-DP | |||
| 79-RT-JD | |||
| 76-TH-JT | |||
| 61-XD-PH | |||
| 11-TD-DN | |||
| TB-093-P | |||
| 22-TV-PF | |||
| 78-RL-HS | |||
| 43-TS-KR | |||
| 54-XP-XN | |||
| 34-ST-XN | |||
| 81-TS-TD | |||
| 57-SN-JD | |||
| 99-RP-DS | |||
| 86-XR-GP | |||
| 20-XK-HF | |||
| 57-XF-KR | |||
| GD-018-N | |||
| 81-TF-TD |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 15-SF-BB | 2026-05-15 | |||
| 11-XP-RT | 2026-05-12 | |||
| 56-SN-RF | 2026-05-17 | |||
| 83-TN-ZZ | 2026-05-02 | |||
| 73-XP-NR | 2026-05-19 | |||
| 07-TH-LT | 2026-05-18 | |||
| 72-SH-XF | 2026-05-13 | |||
| 09-XL-NH | 2026-05-04 | |||
| 66-TF-KL | 2026-04-28 | |||
| 57-SR-HR | 2026-05-05 | |||
| ZK-829-H | 2026-04-19 | |||
| 11-RB-TK | 2026-04-18 | |||
| 11-SP-JJ | 2026-04-18 | |||
| 45-XN-ND | 2026-04-15 | |||
| 73-RZ-PL | 2026-04-18 | |||
| 06-TR-DG | 2026-04-15 | |||
| 89-RH-VS | 2026-04-26 | |||
| 87-SV-ST | 2026-04-09 | |||
| 63-RD-XF | 2026-05-20 | |||
| 17-TH-FS | 2026-05-20 | |||
| 45-RV-PS | 2026-04-10 | |||
| 65-SJ-JR | 2026-04-09 | |||
| 45-TK-RF | 2026-04-07 | |||
| 51-SN-JD | 2026-04-13 | |||
| 53-XJ-DR | 2026-04-09 | |||
| 02-XN-TL | 2026-04-27 | |||
| 07-TP-JG | 2026-04-07 | |||
| 27-XB-JR | 2026-04-04 | |||
| 89-XN-ZN | 2026-04-03 | |||
| 87-RS-VF | 2026-03-30 |