Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Mazda 626 met kenteken 80-FF-JZ is voor het eerst in gebruik genomen in het jaar 2000. Deze auto rijdt op benzine. De motor levert een vermogen van 90 pk. De motor heeft een inhoud van 1840 cm³, verdeeld over 4 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 7.6 liter per 100 km. Dankzij 1.265 kg ligt deze auto stevig op de weg. De huidige eigenaar heeft deze auto al 4643 dagen in bezit. De APK is geldig tot 25-05-2026. De auto heeft sinds de registratie 1 keer van eigenaar gewisseld.
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Transmissie | Handgeschakeld |
| Versnellingen | 5 |
| Aantal cilinders | 4 |
| Cilinderinhoud | 1840 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 90 pk |
| Brandstof | Benzine |
|---|---|
| Verbruik (gecombineerd) | 7.6 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 2 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 4 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 1362 kg |
| Technische max. massa voertuig | 1710 kg |
| Lengte | 4,58 m |
| Breedte | 1,71 m |
| Hoogte | 1,43 m |
| Wielbasis | 2,61 m |
| Tenaamstelling | 2013-09-06 |
|---|---|
| Eerste registratie | 2000-02-23 |
| Eerste toelating in Nederland | 2000-02-23 |
| APK vervaldatum | 2026-05-25 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2026 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Mazda 626 hatchback
|
Nu te koop
1 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2000
€ 1.699 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 1.497 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,501 recente eigenaren
Eerste registratie
Mazda 626
Huidige eigenaar
12 jaren| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2000 | € 1.699,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2000 | 231.293 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2000 | 2 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 2 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 1807 |
| Periode | 1998-01-30 - 2003-05-30 |
| Aantal geregistreerde auto's | 443 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Aantal import auto's | 3 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 0 |
| Import percentage | 1% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 1997 | 54 | 0 | € 4.249,- | |
| 1997 | 54 | 0 | € 4.249,- | |
| 1998 | 19 | 0 | € 4.242,- | |
| 1998 | 78 | 0 | € 4.271,- | |
| 1998 | 19 | 0 | € 4.242,- | |
| 1999 | 11 | 0 | € 4.091,- | |
| 1999 | 82 | 0 | € 4.320,- | |
| 1999 | 11 | 0 | € 4.091,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 4.332,- | |
| 2000 | 114 | 1 | € 4.662,- | |
| 2000 | 1 | 0 | € 4.332,- | |
| 2001 | 61 | 1 | € 4.661,- | |
| 2001 | 61 | 1 | € 4.661,- | |
| 2002 | 95 | 1 | € 4.506,- | |
| 2002 | 95 | 1 | € 4.506,- | |
| 2003 | 13 | 0 | € 4.373,- | |
| 2003 | 13 | 0 | € 4.373,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| 09-DX-FP |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 81-FP-JX | 2026-05-07 | |||
| 27-JL-SP | 2026-05-07 | |||
| 11-HL-NV | 2026-05-04 | |||
| 27-FR-GD | 2026-05-02 | |||
| 06-FJ-DJ | 2026-04-15 | |||
| 70-JD-PF | 2026-03-24 | |||
| 80GGGF | 2020-06-18 | |||
| ZF-SB-67 | 2023-06-30 | |||
| 58-DX-FP | 2024-03-28 | |||
| 54-FB-FK | 2020-06-24 | |||
| XP-HD-59 | 2023-06-16 | |||
| 72-HD-TT | 2025-07-25 | |||
| 25-HS-ZF | 2022-03-15 | |||
| 91HBFJ | 2020-07-25 | |||
| ZD-HD-39 | 2025-01-25 | |||
| ZFLV19 | 2021-11-16 | |||
| 49-JG-KF | 2022-09-06 | |||
| 63LBJR | 2020-06-04 | |||
| TNLZ54 | 2020-05-05 | |||
| 81-FN-NG | 2023-05-02 | |||
| 67-DV-KB | 2025-08-15 | |||
| 63-FB-VL | 2021-10-14 | |||
| 19DXFP | 2020-09-21 | |||
| 04JHPT | 2021-03-24 | |||
| SX-RZ-05 | 2021-08-10 | |||
| TJ-GT-52 | 2020-06-25 | |||
| 26FHFF | 2021-03-30 | |||
| XS-BS-38 | 2021-08-02 | |||
| 01JLDZ | 2021-02-26 | |||
| XB-JJ-44 | 2020-12-25 |