Let op: deze auto heeft meerdere aandachtspunten. Lees er alles over in het uitgebreide rapport
€ 186.860
€ 27.658,-
Ja, 2014
2013
Benieuwd of deze auto een schadeverleden heeft, en wat de digitale onderhoudshistorie is? De volgende informatie is beschikbaar in het Premium Rapport
Deze Land Rover Range Rover met kenteken 8-XZF-42 is afkomstig uit het bouwjaar 2013. Dit voertuig is in november 2014 geïmporteerd naar Nederland. De oorspronkelijke verkoopprijs van deze Land Rover was € 186.860. Deze auto rijdt op diesel. De motor levert een maximumvermogen van 340 pk. De motor heeft een inhoud van 4367 cm³, verdeeld over 8 cilinders. Het gemiddeld verbruik bedraagt 8.7 liter per 100 km. Dit voertuig heeft een indrukwekkend gewicht van 2.522 kg. De APK is geldig tot 15-03-2025. Dit voertuig heeft 4 eigenaren gehad in het verleden. De actuele waarde van dit voertuig is naar schatting € 16.750.
| Brandstof | Diesel |
|---|---|
| Transmissie | Automaat |
| Versnellingen | 8 |
| Aantal cilinders | 8 |
| Cilinderinhoud | 4367 m3 |
| Vermogen (brandstofmotor) | 340 pk |
| Milieulabel | E |
|---|---|
| Brandstof | Diesel |
| Verbruik (gecombineerd) | 8.7 l/100 km |
| Milieuclassificatie | 5 |
| Aantal zitplaatsen | 5 |
|---|---|
| Aantal deuren | 5 |
| Aantal wielen | 4 |
| Rijklaar gewicht | 2690 kg |
| Technische max. massa voertuig | 3200 kg |
| Lengte | 5,06 m |
| Breedte | 1,98 m |
| Hoogte | 1,87 m |
| Wielbasis | 2,92 m |
| Eerste registratie | 2013-04-15 |
|---|---|
| Eerste toelating in Nederland | 2014-11-22 |
| APK vervaldatum | 2025-03-15 |
| Laatste RDW kilometerstand registratie in | 2024 |
| Gebruikt als taxi | nee |
Van deze auto zijn 3 verkoopprijzen en 2 kilometerstanden beschikbaar. Ook zijn er 4 historische advertenties beschikbaar
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Carscanner.nl voorspelt de huidige marktwaarde van deze auto op basis van de volgende kenmerken:
De daadwerkelijke waarde kan verschillen op basis van de huidige staat van de auto:
Bij een merkdealer
Bij een handelaar
Bij een particulier
Inruilprijs
Particuliere verkoop
Verwachtte statijd
We berekenen de jaarlijkse kosten en exacte marktwaarde op basis van de door jouw ingegeven kilometers.
Land Rover Range Rover stationwagen
|
Nu te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs bouwjaar 2013
€ 29.450 |
|
Recent te koop
30 auto’s |
Gemiddelde prijs
€ 34.950 |
Verkoopprijzen en kilomerstanden zijn beschikbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,504 eigenaren
0 eigenaren
Eerste registratie
Land Rover Range Rover
Geïmporteerd naar Nederland
Na 1 jaar en 7 maandenEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
Onbekende eigendomsduurEigenaar wijziging
1 maandEigenaar wijziging
2 maandenEigenaar wijziging
2 jarenEigenaar wijziging
3 maandenEigenaar wijziging
1 jaar en 5 maandenEigenaar wijziging
1 dagHuidige eigenaar
1 jaar en 9 maanden2 kilometerstanden bekend
Check beschikbaar
De resultaten van onze kilometerstand controle zijn alleen zichtbaar in ons premium rapport.
Download het Premium Rapport Vanaf €2,50Inwendige scheurtjes in de soldeerverbindingen in de krukaspositiesensor kunnen ervoor zorgen dat het signaal van de sensor kan worden onderbroken.
De motor kan zonder waarschuwing afslaan. hierdoor valt tevens de rembekrachtiging en de stuurbekrachtiging uit. De rijhoogte kan verlagen wanneer de wagen uitgerust is met luchtvering.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal een gewijzigde krukaspositiesensor monteren.
De module welke het 'instappen zonder sleutel' regelt bevat een softwarefout. Hierdoor kan het voorkomen dat portieren niet goed worden vergrendeld.
Indien een deur niet goed wordt vergrendeld kan deze ongewild opengaan. Hierdoor kunnen personen uit het voertuig vallen.
De producent roept de betreffende voertuigen terug. Maatregelen worden genomen om het defect te verhelpen. De voertuigeigenaar wordt verzocht een afspraak te maken met de merkdealer. Deze zal de module voorzien van aangepaste software.
| Gemiddelde recente vraagprijs bouwjaar 2013 | € 29.450,- |
|---|---|
| Gemiddelde recente kilometerstand bouwjaar 2013 | 186.433 |
| Aantal recent aangeboden bouwjaar 2013 | 11 |
| Gemiddeld aantal eigenaren | 3 |
| Gemiddeld aantal dagen in bezit | 704 |
| Periode | 2012-10-11 - 2019-05-15 |
| Aantal geregistreerde auto's | 780 |
| Aantal geregistreerde auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Aantal import auto's | 296 |
| Aantal import auto's laatste 12 maanden | 1 |
| Import percentage | 38% |
| Bouwjaar | Registraties | Geïmporteerd | Gemiddelde nieuwprijs | Gemiddelde BPM |
|---|---|---|---|---|
| 2012 | 11 | 4 | € 157.189,- | € 30.043,- |
| 2013 | 235 | 89 | € 165.828,- | € 29.974,- |
| 2014 | 114 | 35 | € 174.975,- | € 35.542,- |
| 2015 | 77 | 29 | € 185.697,- | € 34.940,- |
| 2016 | 90 | 36 | € 187.653,- | € 35.815,- |
| 2017 | 87 | 33 | € 194.746,- | € 37.972,- |
| 2018 | 160 | 68 | € 200.972,- | € 38.502,- |
| 2019 | 6 | 2 | € 195.219,- | € 44.892,- |
| Kenteken | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|
| JB-749-Z | |||
| NX-113-J | |||
| 1-XJZ-93 | |||
| 69-ZXK-8 | |||
| 7-ZBV-47 | |||
| K-584-GR | |||
| 1-KLJ-74 | |||
| 3-KPK-22 | |||
| K-858-DT | |||
| HX-477-B | |||
| TN-435-P | |||
| PZ-466-B | |||
| NN-943-X | |||
| SZ-325-F | |||
| SX-650-H | |||
| PN-386-L | |||
| HNZ-03-J | |||
| Z-025-KR | |||
| PK-078-R | |||
| 66-ZSH-3 | |||
| 3-KGH-27 | |||
| 7-KVX-87 | |||
| G-125-VN | |||
| RR-205-V | |||
| SJ-995-T | |||
| H-368-HK | |||
| TX-274-Z | |||
| G-211-KH | |||
| J-872-VP | |||
| SP-046-H |
| Kenteken | Laatst gezien | Score | Vraagprijs | Kilometerstand |
|---|---|---|---|---|
| 1-STF-45 | 2026-05-27 | |||
| N-186-NN | 2026-05-20 | |||
| TR-392-Z | 2026-05-19 | |||
| N-610-TD | 2026-05-02 | |||
| Z-281-FH | 2026-04-23 | |||
| TZ-779-B | 2026-05-28 | |||
| 3-TTG-30 | 2026-04-09 | |||
| TL-495-N | 2026-04-27 | |||
| 1-TFL-79 | 2026-03-26 | |||
| 9-TTR-68 | 2026-03-17 | |||
| 8-SFJ-31 | 2023-04-17 | |||
| 2-XDZ-52 | 2020-10-07 | |||
| ST-831-X | 2025-11-12 | |||
| 4-KKP-54 | 2022-07-12 | |||
| ND-250-G | 2025-06-03 | |||
| 8-TXH-07 | 2023-07-27 | |||
| H-616-TB | 2025-01-08 | |||
| 2-XDL-22 | 2023-02-27 | |||
| 6SGS16 | 2021-08-16 | |||
| 3-SPT-82 | 2023-07-06 | |||
| PS-749-K | 2026-02-02 | |||
| X-034-HS | 2024-05-13 | |||
| JG-832-V | 2026-03-12 | |||
| H-263-FT | 2020-06-23 | |||
| SR-948-G | 2026-03-10 | |||
| 1-ZDJ-76 | 2020-06-26 | |||
| K-141-VF | 2021-11-10 | |||
| 2-KJP-58 | 2021-02-02 | |||
| GG-254-G | 2023-06-24 | |||
| TD-367-N | 2023-09-04 |